Çarşamba , Aralık 19 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Turk Telekom’dan KOBİ’lere fiber hizmet

Turk Telekom’dan KOBİ’lere fiber hizmetmusteri gunleriTürk Telekom’un düzenlediği Kurumsal Müşteri Günleri etkinliği İstanbul’da gerçekleştirildi. Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunmak ve mükemmel hizmet anlayışı vizyonuyla düzenlenen etkinlikte, Türk Telekom’un KOBİ’ler için önemli fırsatlar içeren ve hayat kolaylaştıran hizmetleri tanıtıldı.
Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, Türkiye’nin 81 ilinde KOBİ’lere, esnafa, sanayiciye, ses, internet, data ve geniş bant, mobil ve yönetilebilir servislerle, hayatı kolaylaştıran teknolojilerle iletişim alanında hız ve verim katma hedefinin Turk Telekom’un öncelikleri arasında yer aldığını ifade etti. Şimşek,, sözlerine şöyle devam etti:

“Günümüzde ticaretin, pazarlama ve reklam faaliyetlerinin internet ortamına taşınması nedeniyle, kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmeti, fiber altyapılar üzerinden yeni teknolojilerle sunabilmek, sanayicilerin ve işletmelerin zorlu pazar koşullarında daha güçlü hale gelmelerine olanak tanıyor.

140’ı aşkın OSB yönetimi ile işbirliği anlaşması olan Türk Telekom, bu kapsamda ticari alanlarda ve organize sanayi bölgelerinde teknoloji işbirliklerini geliştirmeye devam ediyor. Dünyayı 4 kez çevreleyecek uzunluktaki fiber altyapısı ile işletmelerin ve sanayicilerin sektörel rekabet güçlerini daha da artırmalarında önemli bir rol üstleniyor.”

  Elazığ’daki eczaneden 700 milyon TL’lik dev çıktı
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Parıltım Yemek Romanya Bükreş’te yemek tesisi kurdu

Yemek sektöründe 35 yılı geride bırakan Parıltım Yemek Yönetim Kurulu Başkanı Necat Aydın, lezzeti yurtdışına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir