Perşembe , Mart 21 2019
Anasayfa / Şirket Haberleri / Turk Telekom’dan KOBİ’lere fiber hizmet

Turk Telekom’dan KOBİ’lere fiber hizmetmusteri gunleriTürk Telekom’un düzenlediği Kurumsal Müşteri Günleri etkinliği İstanbul’da gerçekleştirildi. Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunmak ve mükemmel hizmet anlayışı vizyonuyla düzenlenen etkinlikte, Türk Telekom’un KOBİ’ler için önemli fırsatlar içeren ve hayat kolaylaştıran hizmetleri tanıtıldı.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, Türkiye’nin 81 ilinde KOBİ’lere, esnafa, sanayiciye, ses, internet, data ve geniş bant, mobil ve yönetilebilir servislerle, hayatı kolaylaştıran teknolojilerle iletişim alanında hız ve verim katma hedefinin Turk Telekom’un öncelikleri arasında yer aldığını ifade etti. Şimşek,, sözlerine şöyle devam etti:

“Günümüzde ticaretin, pazarlama ve reklam faaliyetlerinin internet ortamına taşınması nedeniyle, kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmeti, fiber altyapılar üzerinden yeni teknolojilerle sunabilmek, sanayicilerin ve işletmelerin zorlu pazar koşullarında daha güçlü hale gelmelerine olanak tanıyor.

140’ı aşkın OSB yönetimi ile işbirliği anlaşması olan Türk Telekom, bu kapsamda ticari alanlarda ve organize sanayi bölgelerinde teknoloji işbirliklerini geliştirmeye devam ediyor. Dünyayı 4 kez çevreleyecek uzunluktaki fiber altyapısı ile işletmelerin ve sanayicilerin sektörel rekabet güçlerini daha da artırmalarında önemli bir rol üstleniyor.”

  Samsung’u KOBİ’lere Götürecek
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Romanya Türk şirketlerinin ihracat üssü oldu

Romanya, Türk şirketleri için ‘bölgesel üs’ konumuna geldi. Bu ülkede üretim yapan şirketler Avrupa Birliği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir