Haberler

Global marka yaratmanın sırları

Capital, Ekonomist dergileri ve Avea işbirliği, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle düzenlenen, tüm Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmelerle buluşma imkanı veren ‘Gelecek Bizde’ toplantılarının üçüncü durağı Manisa oldu.

Gelecek Bizde

Avea CEO’su Erkan Akdemir, Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Balcı ve Ekonomist-Capital Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş’in ev sahipliğinde, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker’in yanı sıra Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yaşar Coşkun’un katılımıyla düzenlenen toplantıda; KOBİ’lerin işletmelerini büyüterek ülke sınırlarını aşmaları için ihtiyaç duyacakları öncelikli noktalara değinildi.


Toplantının ana konuşmacılarından Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker, ‘Global Bir Marka Yaratmak’ başlıklı sunumuyla, Ülker markasının 60’lı yıllardan 2000’li yıllara uzanan başarı yolculuğunu anlatarak, ülke sınırlarını aşan global bir marka yaratmak için atılan önemli adımları inovasyon, sağlam altyapı ve teknoloji başlığı altında özetledi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu