İş Kurmak İçin Yeni İş Fikirleri

Bol Kazançlı Küçük İş Fikirleri

Akşam yürüyüşlerinin yapıldığı alanlar insan yoğunluğunun en fazla olduğu yerlerdir. Bu durumu fırsata dönüştürmek için küçük iş fikirlerini kullanabilirsiniz.” İş fikriniz var sermayeniz yok ise üzülmeyin. Hibe kredilerine başvurun!”

Aksesuar -Takı Satışı: Özellikle hanımların çokça ilgilendiği bir iş olan basit ve evinizde yapabileceğiniz aksesuar tasarımlarının satışıdır. Biraz modayı takipte ederseniz yılın modası takıları evinizde kolayca yapabilir ve akşam yürüyüşüne çıkmış insanların beğenisine sunabilirsiniz.

Bardakta mısır: Bardak Mısır Satışı Son yıllarda oldukça popüler olan bir iş olan mısır satışı oldukça iyi kazançlar getirebilir. Çeşitli firmaların destekleriyle kendinize ait 1 aylık bardak mısır standını kurabilir, bu fırsatı paraya çevirebilirsiniz. Osmanlı Temalı Fotoğraf Eğer imkanlarınız varsa bir köşede Osmanlı temanlı bir sahne hazırlayarak, osmanlı kıyafetleri ile insanların fotoğraflarını çekebilirsiniz. Oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. Kuruyemiş Satışı Basitçe herhangi bir kuru yemişçi ile anlaşarak, bu işlek yerlerde kuruyemiş satabilirsiniz. İş fikirileri arasında en kolay olan yöntem de budur sanırım. Herhangi bir sermayeye bile ihtiyacınız olmayabilir. Eğer kuruyemişçi ile iyi bir anlaşma yapabilirseniz, sattığınız ürünlerden kendinize kar alabilirsiniz.

Boks Makinesi: Boks makinelerinin fiyatı 3.000 lira ile 7.000 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Boks makinelerini para ve jeton ile çalıştırmak mümkün. Boks makinesinin konulduğu yerde günlük 20 ile 400 lira kazanmak mümkün. En önemli nokta ise makineyi koyacağınız yerin işlek olması. En çok gençler rağbetin ettiğinide unutmayın. Kısacası ayda 600 lira ile 12 bin lira arasında bir kazanca sahip olabilirsiniz.

Masaj koltukları: Masaj koltuklarını uzun zamandır biliyorsunuz. Jetonlu ve demir para atılarak işletilen bu makinelerin piyasada bir çok çeşidi bulunuyor. Fiyatları ise 2.000 liradan 10 bin liraya kadar çıkıyor. Özellikleri açısından lüks gözüken masaj koltukları daha çok rağbet görüyor. Tek bir masaj koltuğu yerine 4′lü ve 6′lı olarak topluca avm’lerde işletenlerde var. Masaj koltukları yerine göre günde 30 ila 300 lira arasında kazandırabilir.

Şişme Oyun Parkları: Şişme oyun parkları son yıllarda moda haline geldi. Kalabalık mekanlarda şişme oyun parklarını çocuklara 5-10 dakika oynamaları karşılığında kiralıyorsunuz ve yeriniz iyi ise günde 3 liradan 150 çocuktan 450 lira kazanmanız mümkün. Kazanç oranları kiralayacağınız yere göre değişkenlik gösteriyor. Şişme Oyun Parklarının fiyatları boyutlarına göre 2.000 liradan başlıyor ve 20.000 liraya kadar çıkıyor. Sezonluk olarak kullanılan bu şişme parklar kapalı alanlarda sadece avm’lerde kullanılabiliyor.

Trambolin: Trambolin olayında 4′lü, 6 ‘lı ve 8′li olimpik trambolinler daha çok rağbet görüyor. Trambolin fiyatları ise 6.000 liradan başlıyor ve 15 bin liraya kadar çıkıyor. İşletilen yerler genelde çocukların bol olduğu alanlar. İşletme modeli ise 5 dakikası 3 liradan olmak üzere çocuk ve gençlere kiralanıyor. Hafta sonları çok rağbet görünen bu işte de ayda 4.000 lira ile 20.000 lira arasında kazanmak mümkün. Dikkat edilmesi gereken nokta ise uyarı levhalarının olması ve kiralanacak alanın müşteri potansiyeli.

Mobil 5d sinema: Mobil 5d sinemanın en güzel özelliği istediğiniz alana işinizi taşıyabilmeniz. Mobil 5d sinemada 6 Koltuklu bir sistemi araca uygulamak 65 bin lirayı buluyor. Mobil 5d Sinema’da bilet fiyatları ortalama olarak 7.5 lira. 10 saatte 20 seans yapıp 80 kişiye 5d sinema izletebilirseniz günlük 600 lira aylık ise 18.000 lira kazanabilirsiniz. Önemli nokta ise 5d sinemanın filmlerinin kaliteli ve ilgi çekici olması. Mobil 5d sinema özellikle Lunaparklarda büyük ilgi görüyor.

2 Yorum

 1. TÜRKİYE DE ortak sayımız 35 e yükseldi.siz de bizimle ortak olmak istermisiniz?
  eş.dost.akrabalarınızın kullanmadığı az yıpranmış, 2. el ERKEK
  kıyafetlerinizi ( mümkünse büyük beden ) parası ile alıyosuz.gömlek
  ,pantalon,mont,kazak v.s……
  0532 386 83 08
  bizi arayın : 0276 227 72 78 mail : goldstar6438@hotmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu