Kripto Paralar

Yeme İçme Sektöründe Gen Token Projesi

Gen Group, Fexobit İle Blockchain ve Web 3.0 Dünyasına Adım Atıyor

Yeme İçme Sektöründe Gen Token Projesi. Türkiye’nin öncü yatırım ve işletme gruplarından biri olan Gen Group, inovatif ve vizyoner adımlarıyla yeme içme sektörüne Gen Token projesi ile giriş yapıyor. Gen Group, Mesai Karaköy, Olden 1772, Olden 1545, Nite ve Visorante restoranları ile Türkiye’nin gurme haritasını zenginleştirirken, aynı zamanda Genova 1050 ve Voger Alaçatı otelleri ile turizm alanında da büyümeye devam ediyor. Şimdi ise Gen Group, Fexobit iş birliği ile blockchain ve Web 3.0 dünyasına adım atıyor.

Gen Group’un Hızlı Büyüme Hikayesi

Gen Group, Türkiye’nin dikkat çeken gruplarından biridir ve yeme içme, turizm, tekstil, sanat ve teknoloji gibi farklı sektörlerde başarılı yatırımlara imza atmaktadır. Olden 1772’nin ardından hayata geçirdiği Olden 1545 ve sonrasında Nite ve Visorante restoranlarıyla sektöre yön veren Gen Group, Genova 1050 ve Voger Alaçatı otelleriyle de gastronomi ve turizmdeki büyümesine hız kesmeden devam etmektedir.

Gen Token Projesi ile Yatırımcılara Ayrıcalıklar

Fexobit borsası ile iş birliği yaparak geliştirdiği GEN Token projesi, Gen Group’un restoran ve otellerinde yatırımcılara sunduğu ayrıcalıkları genişleterek müşteri deneyimini zenginleştirmeyi hedeflemektedir. Türkiye’nin önde gelen şirketlerini blockchain ve Web3 dünyasına taşıyan Fexobit, bu iş birliğiyle Gen Group’un sektördeki liderliğine bir yenisini eklemektedir.

Gen Token Projesi
Gen Token Projesi

15 Ocak’ta Fexobit Borsasında Satacak

GEN Token projesi, 15 Ocak’ta Fexobit borsasında yatırımcılara sunulacak. Türkiye’nin gastronomi alanındaki en yenilikçi gruplarından biri olan Gen Group’un blockchain dünyasına attığı bu adım, sektördeki dönüşümü ve inovasyonu simgeliyor. Alper Karavar ve Gürol Yığar liderliğindeki Gen Group, müşterilerine sağladığı bu yeni ayrıcalıklarla dikkat çekmeye devam edecek.

GEN Token: Müşteri Deneyiminde Yeni Bir Dönem Başlıyor

Müşteri deneyimine getirdiği yeniliklerle dikkat çeken GEN Token projesi, Gen Group’un tüm restoran ve otellerinde müşterilere özel ayrıcalıklar sunacak. İstanbul’un popüler mekanlarından Olden 1772, Olden 1545 ve diğer Gen Group restoranlarında geçerli olacak bu avantajlar arasında rezervasyon önceliği, masa garantisi, ücretsiz yemek fırsatları, masa rezervasyonu süre uzatımı, ayrıcalıklı ikramlar, Gen Group otellerinde ücretsiz konaklama ve shuttle hizmeti gibi bir dizi özellik yer alacak.

GEN Token, aynı zamanda deflasyonist ekonomik altyapısıyla kripto para yatırımcılarına önemli avantajlar sunacak. Bu sayede yatırımcılar, Gen Group’un tesislerinde harcamalar yaparken özel avantajlar elde edebilecek ve kripto para ekosisteminden faydalanabilecekler.

Ayrıca, GEN Token yatırımcıları, Gen Group’un restoran ve otellerinde gerçekleştirdikleri harcamaların karşılığında airdrop avantajına sahip olacaklar. Gen Group ise işletme gelirlerine bağlı olarak GEN Token ekosistemini desteklemek amacıyla buyback & burn yöntemiyle token alımı ve imhası yapacak. Bu süreç, GEN Token’un ekonomik değerini artırarak yatırımcılara uzun vadeli avantajlar sağlamayı hedeflemektedir.

Gürol Yığar ve Alper Karavar
Gürol Yığar ve Alper Karavar

Gen Group, GEN Token ile Müşterilerine Ayrıcalıklı Sürprizler Sunmaya Hazırlanıyor

Gen Group, müşterilerine yönelik sunduğu ayrıcalıkları GEN Token ile bir adım öteye taşıyor. İstanbul’un önde gelen yeme içme mekanlarından Olden 1772, Olden 1545 ve diğer markalarıyla büyük başarı elde eden Gen Group, şimdi de müşteri deneyimini daha da özel kılmak amacıyla GEN Token projesine imza atıyor.

Gen Group ortaklarından Gürol Yığar, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Hikayesi olan mekanlarda yeni hikayeler yazmak ve sektörde yepyeni vizyonlar ortaya koymak üzere çıktığımız yolculuğumuzda tüm markalarımız ile başarımızı ortaya koyduk. İstanbul yeme içme hayatının en çok konuşulan mekanlarını hayata geçirdik. Gastronomi ve turizm dünyasına yeni ve vizyoner değerler kattık.

Kısa zamanda 100 binlerce kişiyi mekanlarımızda ağırladık. Şimdi de GEN Token ile sektöre yeni bir vizyon katmaya, restoranlarımızı tercih eden misafirlerimize yeni bir deneyim ve ayrıcalık yaşatmaya hazırlanıyoruz. ‘Geçmişin İlhamı ile Geleceğin hayali’ mottomuzda ortaya koyduğumuz vizyon çerçevesinde tarihi yapıları renove ederek geçmişe olan saygımızı, GEN Token atağı ile de geleceğe olan inancımızı, teknoloji ve güncel trendler yaratma vizyonumuzu ortaya koyuyoruz. İş birlikleri ve verdikleri destek için Futurance ve Fexobit’e teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

GEN Token projesi, müşterilere sunduğu avantajlarla birlikte Gen Group’un yeme içme sektöründeki liderliğini ve yenilikçi vizyonunu bir kez daha kanıtlıyor.

Şirketlerin Blockchain Yolculuğuna Büyük Katkı Sunacak

Futurance Yönetim Kurulu Üyesi Onur Altan Tan, FEXO Token arzının ardından Türkiye’nin öncü gruplarından biri olan Gen Group ile gerçekleştirdikleri iş birliğinin şirketlerin blockchain yolculuğuna önemli bir katkı sağlayacağını belirtti. Tan, her iki şirketin de öncü ve yenilikçi vizyonlarına vurgu yaparak, Türkiye’nin en kapsamlı token projelerinden birini hayata geçirmek üzere uzun bir yolculuğa çıktıklarını ifade etti. GEN Token projesinin müşterilere ve yatırımcılara birçok avantaj sunacağını belirten Tan, FEXO Token’da başarıyla uyguladıkları şeffaflık, güven ve deflasyon prensiplerini GEN Token’a taşıyarak şirketlerin blockchain alanında güvenilir bir çözüm bulmalarına katkıda bulunacaklarını ifade etti. Tan, Gen Group ailesine iş birliğine verdikleri destekten dolayı teşekkürlerini iletti.

Oransal Eşit Dağıtım Modeliyle Gerçekleştirilecek

Fexobit’in Türk kripto para sektörüne tanıttığı oransal eşit dağıtım modelini benimseyecek olan GEN Token arzı, iki aşamada, kilitli ve kilitsiz olmak üzere gerçekleştirilecek. Arz sürecinde kilitli GEN Token’ın birim fiyatı 0,006 USDT, kilitsiz GEN Token’ın birim fiyatı ise 0,007 USDT olacak. Planlanan ocak ayı içinde gerçekleştirilecek listeleme anında projenin başlangıç piyasa değeri ise 281.400 dolar olarak belirlendi. Bu oransal dağıtım modeli, GEN Token’ın adil ve şeffaf bir şekilde yatırımcılara sunulmasını sağlayarak projeye geniş bir katılım olanağı tanıyacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu