Anasayfa / Şirket Haberleri / Enyap inşaat Kuveyt’te villa yapıyor

Enyap inşaat Kuveyt’te villa yapıyorMarkalı konut üreten firmaların en gözde müşterileri arasında ilk sırada kuşkusuz Araplar geliyor.

garden lifeÖyle ki bugüne kadar daha çok İstanbul’dan konut alan Araplar artık Anadolu’daki projelere de yatırım yapmaya başladılar.

Bu projelerden biri de Enyap inşaat’ın Bursa Nilüfer’de inşa ettiği Garden Life projesi. Toplam 650 konutun 270’ini Kuveytlilere satan firma, Kuveytlilerle kurduğu bu temas sayesinde bu ülkede de konut projesi üstlenmiş.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Enyap inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Mavuzer, Kuveyt’te ilk etapta 50 villa inşaatı aldıklarını söylüyor. Kuveyt hükümetinin evlenen vatandaşlarına bedava arsa ve 100 bin dinar para yardımında bulunduğunu söyleyen Mavuzer, inşa edecekleri villalarda yeni çiftlerin oturacağını belirtiyor.

50 villayı teslim ettikten sonra yeni konut projeleri de almayı planlayan Mavuzer’in asıl hedefi ise yatırım bedeli 110 milyon doları bulan hastane projesi. Mavuzer, bu projenin ihalesine girmek için şu anda fizibilite çalışması yaptıklarını belirtiyor. Türkiye ile Kuveyt arasındaki vizenin yılbaşı itibariyle kalktığını hatırlatan Mavuzer, Kuveyt’e artık rahatça işçi götürülebildiğini, bu ülkenin Türk inşaat firmaları için önemli bir pazar haline gelebileceğini vurguluyor.

  Dönerin Osmanlı mutfağındaki tarihi 18. yüzyıl'a dayanıyor
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Fora Zeytin, zeytin ihracatını ikiye katlayacak

Fora Zeytin, 20 milyon TL’lik ihracatını beş yılda ikiye katlamayı hedefliyor. Balıkesir Havran’da 80 bin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir