Şirket Haberleri

BiggShop yüzlerce tasarım ürünle modayı belirliyor

Çağdaş sanat eserleri, grafik tasarımları ve Anadolu motifleri, tarz sahibi ürünler ile buluşuyor. BiggShop, sevenlerini İstanbul’da 3 noktada ağırlıyor; Trump Cadde, Galata Kuledibi ve Galata Serdar-ı Ekrem Sokak.


Mobil aksesuardan bluetooth cihazlara, tavladan saate, valizden kravata, sabundan çantaya, t-shirtten rengarenk şemsiyelere kadar birçok farklı aksesuar, hediyelik eşyayı Türk tasarımcıların koleksiyonları ile buluşturan BiggShop; renkli, eğlenceli dünyası ve fonksiyonel ürünleri ile sanatı günlük hayata taşıyor.

BiggShop

Aksesuar ve hediyelik eşyada yeni bir trend oluşturan tasarımcıları arasında; Alexia Bahar Karabenli, Bülent Yavuz Yılmaz, Mehmet Sağbaş, Nora Jartan, Seymen Şener,Tuğba Beyoğlu Emekli,Tunç Dindaş, Yasemin Karabenli, Güliz Mustafaoğlu, Müge Barış ve Zeynep Pak yer alıyor. Anadolu kültürünün kimi zaman İstanbul motifleriyle, kimi zaman da özgün çizgilerle buluşturulduğu yüksek kalitede; farklı zevklere, 7’den 70’e herkese hitap eden tasarım ürünler uygun fiyatlar üzerinden kullanıcılarla buluşuyor.Türkiye’de sanatı ve sanatçıyı destekleyerek sanatı günlük hayata taşımayı hedefleyen BiggShop; ayrıca “BiggShop Mağaza” ve “BiggShop Mağaza & Cafe”olmak üzere iki farklı franchise modeli sayesinde mağaza, kafe ve e-ticaret sitesini kapsayan geniş ölçekli ve kârlı bir yatırım imkanı da sunuyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu