Anasayfa / Şirket Haberleri / Apple, Zorlu Center’da

Apple, Zorlu Center’daapple zorlu centerAPPLE’IN, Zorlu Center’daki ilk mağazası geçen hafta sonu açıldı. Açılış öncesi ilk tanıtım basın mensuplarına yapıldı. Apple Perakende Satış Başkan Yardımcısı

Steve Cano mağazaya ilişkin bilgi verdi. Cano’nun verdiği bilgilere göre, İstanbul Apple Store şirketin 15 ülkede açtığı 424’üncü mağazası oldu.
Zorlu Center’da açılan mağaza, iki kattan oluşuyor. Diğerlerinden farklı olarak dünyanın en çok cam kullanılan Apple mağazası olan İstanbul Apple Store, 100’den fazla satış görevlisi istihdam ediyor. Yaklaşık 200 teşhir ürününün yer aldığı mağaza, 10.00-22.00 saatleri arasında açık olacak.

Tanıtım toplantısında konuşan Steve Cano, mağaza hakkında şunları söyledi: “Bu cam fener, gün ışığını mağazanın her yanına taşıyor. Bu mağazadaki kadar cam, dünyanın hiç bir yerindeki Apple mağazasında yok, buna mağazanın iki tarafından yükselen cam merdivenler de dahil. Mağazanın üst katında, teşhirde bulunan 200 ürünü, Mac, İPhoneve İPad’leri internet bağlantısıyla birebir deneyebilir, kullanabilirsiniz. Herhangi bir Apple ürününü aldıktan sonra, kişiye özel kurulum masalarımızda, aldığınız ürünü size özel hale getirerek, kişiselleştirerek buradan çıkmanızı sağlıyoruz.”

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Şampiyon Filtre Yerli Tedarikçiler Arasında İlk Sıralarda

Filtre pazarının yerlisi Temelleri 1985 yılında atılan aile şirketi Şampiyon Filtre’nin ikinci kuşak temsilcisi Selma …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir