Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Acıbadem- Starbucks işbirliği

Acıbadem- Starbucks işbirliğiAcıbadem Sağlık Grubu, Türkiye’nin ilk özel hastane zincirlerinden…

Acıbadem- StarbucksMehmet Ali Aydınlar’ın öncülüğünde 1991’de kurulan grup, bugün 16 hastanesi ve 12 tıp merkezi, polikliniği ve merkez laboratuarıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

‘A sınıfı’ hizmet veren hastanenin sektördeki birçok yeni girişimi ilgi çekiyor. Geçenlerde Acıbadem Maslak Hastanesi’nde Starbucks Cafe görünce şaşırdık ve nasıl bir işbirliği yapıldığını merak ettik.
Öğrendiğimize göre, Acıbadem Sağlık Grubu’nun Starbucks’larla genel bir işbirliği kararı yok. Ancak mekan açısından uygun olan hastanelerde yeni Starbucks’ların açılması olası. Zaten halen Acıbadem Maslak ve Atakent Hastaneleri ile Acıbadem Üniversitesi’nde Aplus Cafe’lerin yanı sıra Starbucks’da hizmet veriyor. Starbucks Cafe, Acıbadem Maslak hastanesinde 60 metrekarelik bir alanda 1 Mart 2014 tarihi itibariyle hizmet vermeye başladı.

Peki Acıbademin kendi kafelerinin durumu ne olacak? Acıbadem Sağlık Grubu yetkilileri, “Acıbadem hastanelerinde restoran ve kafe hizmeti verdiğimiz asıl markamız Aplus’tır. Hastanelerimizde CafePlus adıyla konumladığımız Aplus Cafe’ler aynı şekilde hizmet vermeye devam edecek” diyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Asansörde Küresel Türk Markası

ASANSÖRLER için otomatik kat ve kabin üretimi yapan Giresunlu Prolift firması, artan talebi karşılamak adına …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.