Şirket Haberleri

Turkcell’de mobil ve sabit hizmetler tek pakette

Mobil ve sabit hizmetlerini tek pakette birleştiren Turkcell, Dört Dörtlük Paketleri tanıttı. Yeni paketlerde 50 Mbps hızda sınırsız sabit internet, 4 GB’lik mobil internet ve 500 dakika konuşma tek pakette 79 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor…

TÜRKİYE’NİN dört bir yanındaki mağazalarında tüm hizmetlerini aynı anda satmaya başlayan ve tek çatı için hazırlıklarını sürdüren Turkcell, 4.5G’li yeni dönemde abonelerine hem mobil hem de sabit interneti Dört Dörtlük Paketler’de sunuyor. Dört Dörtlük Paketlerle, Turkcell müşterileri hem evlerinde 50 Mbps hızında sınırsız* internet hem de cep telefonlarından kullanabilecekleri 4 GB internetle birlikte 500 dakika her yöne görüşme ve 1000 SMS’i ayda 79TL’ye satın alabilecek.

turkcell hizmet

Dört Dörtlük Paketler’de yer alan 109 TL’lik teklifte ise 1000 dakika cepten konuşma ve 10 GB cepten internet ile 50 Mbps hızındaki sınırsız ev interneti tek pakette yer alıyor. 129 TL’lik bir diğer teklifte ise 1000 dakika cepten konuşmaya ilave olarak 15 GB cepten internet hizmeti yine 50Mbps hızında sınırsız ev interneti ile birlikte sunuluyor.

KURULUM ÜCRETİ YOK

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan konuyla ilgili yaptığı bilgilendirmede, firma olarak müşterilerine mobil sabit birleşik paketlerde birbirinden cazip teklifler sunduklarını belirterek, “Fiyatı 79 TL’den başlayan paketlerimizde sabit ve mobil internetin yanı sıra BiP ile Akıllı Depo gibi popüler Turkcell servisleri de yer alıyor. Turkcell Plati-num faydası içeren büyük kotalı paketlerimizde ise Turkcell TV+ ve Fizy mobil uygulamalarımızı da paketlerimizin yanında sunuyoruz. İnternet bağlantısı için kurulum ücreti alınmayan bu paketleri tercih edenleri sabit internetleri bağlanana kadar inter-netsiz de bırakmıyor, cep telefonlarına bir ay boyunca geçerli 4.5GB hediye internet yüklüyo-ruz. Müşterilerimize bütün hizmetlerimizi artık tek elden bütünleşik sunmayı hedefliyoruz. Sahada, çağrı merkezimizde ve dijital kanallarda yakınsanmış müşteri deneyimi için planlarımızı hayata geçirmeye başladık. Bunun en büyük adımı ise bugün sunmaya başladığımız Dört Dörtlük Paketlerimiz. Mobil ve sabitteki gücümüzle müşterilerimize fark yaratan ve sektörde örneği olmayan bir deneyim yaşatacağız” dedi.

TEK ÇAĞRI MERKEZİNDEN ÇOKLU ÇÖZÜM

Turkcell Grup tarafından verilen hizmetlerin tamamı için tek bir aramada müşterilerin Turkcell’e ulaşmalarını çok önemsediklerini ve bu hizmetin de tek çatı altında yer alacağını ifade eden Erkan, “Diyelim ki cep telefonunuzun kotasıyla ilgili öğrenmek istediğiniz bir şey var. Aynı zamanda evinizdeki internet için de sormak istediğiniz bir sorunuz var. Artık 0532 532 00 OO’ı arayarak tek numaradan ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz ile telefonu kapattığınızda bütün sorunlarınız çözülerek, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir numaradan karşılayabileceksiniz” açıklamasını yaptı. Adil kullanım kotası 75 GB’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu