Şirket Haberleri

National Geographic mağazaları Türkiye’ye geliyor

National Geographic mağazalarıNational Geographic lisans sahibi Worldwide Retail Store(WRS), Madrid, Londra, Sidney, Dublin ve Panama’da açtığı National Geographic mağazalarından sonra, şimdi de Türkiye’deki ilk mağazasını kısa bir süre sonra açmaya hazırlanıyor.

National Geographic Mağazalarının Türkiye temsilcisi Fatma Şahin, National Geographic Mağazalarının satış konsepti hakkında bilgi sahibi oldukları anda sürecin bir parçası olmayı arzuladıklarını ifade ederken, National Geographic mağazasının konsept olarak Türkiye’deki başarısına olan inançlarının nihai kararlarında belirleyici olduğunu belirtti. Fatma Şahin, sadece keşif ve macera tutkunlarının değil, 7’den 70’e herkesin ilgi odağı olacak National Geographic mağazalarını, başlangıç olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’de açmayı ve mağaza ağını daha sonra ülke genelinde yaygınlaştırmayı hedeflediklerini söyledi.

National Geographic mağazasında, yaz ve kış olmak üzere her sene iki sezon koleksiyonu satışa sunulacak. Ayrıca, farklı ülke ve coğrafyalara seyahat edenlere yönelik olarak, mevcut sezon dışındaki ürünlere de yer verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu