Şirket Haberleri

Markaların başarılarına ortak oluyor

KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA HİZMET AJANSI OLARAK MÜŞTERİLERİNİN BEKLENTİLERİNE YANIT VEREN MEKTEPLİ TASARIM AJANSI, FARKLI SEKTÖRLERLE ÇALIŞARAK HER TÜRLÜ İHTİYACA YANIT BULUYOR MEKTEPLİ TASARIM AJANS BAŞKANI ARZUM KARANFİLCİ, ŞİRKETLERİN BEKLENTİLERİNİ KARŞILARKEN ONLARIN BAŞARILARINA DA ORTAK OLDUKLARINI İFADE EDİYOR.

2005 yılında kurulan Mektepli Tasarım Ajansı, kurulduğu günden itibai’en tam hizmet ajansı olarak müşterilerinin beklentilerine yanıt veriyor. Yapmış olduğu çizgi üstü ve çizgi altı çalışmaları 2016 yılında aldığı Kırmızı Ödülü ile taçlandıran Mektepli Tasarım, çeşitli sektörden birçok müşteriye sahip. Tasanm şirketi, fimıalann ihtiyaçlarına uygun, en doğnı çalışmalarla müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor. “Zenginliğimiz, farklı sektörlerden finnalarla çalışmamızdır” diyen Ajans Başkanı Arzum karanlilci. “Böylece çalıştığımız firmanın iletişimde olduğu, farklı pazarlan da öğrenme ve inceleme şansı buluyoruz. Bu da bizim görüş açımızı zenginleştiriyor” diye ifade ediyor.

Mektepli Tasarim Ajansi

BİRÇOK FRANCHİSE MARKASININ KURULUŞUNA EŞLİK EDİYOR

Şimdiye kadar ulusal ve uluslararası birçok markayla çalışan ajans, otomotiv, elektronik, inşaat, temizlik, kişisel bakım, turizm, madencilik, eğitim, gıda ve içecek sektörlerinde yer alan şirketlerin pek çok projesini hayata geçirdi. Diğer yandan franchise sektöründe yaptığı çalışmalarla da dikkat çeken Mektepli Tasanm, Türkiye’de büyümekte olan birçok franchise markasının kurulusuna eşlik ederken kurumsal işlerinden menü detaylarına kadar tüm aşamalarında çalışarak markalanıl başanlanna ortak oluyor.

“HEDEFLENEN BAŞARIYA DESTEK OLMAK İSE BİZİM UZMANLIĞIMIZ”

Marka oluşturmanın ve markanın devamlılığının ayrı bir uzmanlık olduğunu belirten Arzum Karanfilci, “Her firmanın ihtiyacı, beklentisi ve bütçesi farklı olsa da istedikleri ve ortak hedefleri ‘başarı’ oluyor. Çalıştığımız tüm firmalara aynı titizlikle istedikleri başarıyı vermek ise bizim uzmanlığımız” şeklinde ifade ediyor. Ajansın tüm bölümleri müşteri temsilcisi, tasarım, uygulama bölümlerinin koordinasyonun yarattığı sineğinin etkilerinin, çalıştıklan firmalara da yansıdığını belirten Karanfilci, “Ayrıca Ar-Ge bölümünden gelen bilgilendimıelerle de sürekli güncel bilgilerle çalışma imkanı buluyoruz” diye belirtiyor. Sürekli günceli takip eden aynı zamanda okuyan bir metin yazan grubuna sahip olan Mekteplim Tasarım Ajansı, ortak kullanıma açık bilgi havuzu oluşturarak bilgiye yatırım yapmaya özen gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu