Şirket Haberleri

Kahve Durağı yurt dışına açılıyor

Yerel bir marka olarak kurulan ve Anadolu’dan tüm yurda yayılan Kahve Durağı, artık ulusal bir marka olarakyurtdışında şubeleşe-cek. Kahve Durağı İngiltere, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve İsviçre’de yapmış olduğu master franchise anlaşmaları ile bu konuda ilk adımı atmış oldu.

Kahve Durağı dünyaya açılıyor

Global pazarı hâkimiyeti altına alan uluslararası kahve zincirlerine rağmen, kuruluşundan bu yana geçen 8 yılda Türkiye’de sağlam ve emin adımlarla ilerleyen Kahve Durağı, lezzeti ile Türk halkının gönlüne girdi. Kahve Durağı bugün 88 şubesiyle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren dev bir kahve zinciri. Üretimini de kendi gerçekleştiren marka şimdi ürettiği ve en iyi lezzete ulaştırdığı kahveleri ile kapısını çaldığı 4 ülkede Türk Kahve kültürünü yaşatacak.

Osmanlı kültüründen ilham alınarak dizayn edilen Kahve Durağı, konsepti ile rahat ve samimi bir ortamda Türk kahveleri dışında dünya kahve çeşitlerini de içeren 35 çeşit kahve sunuyor. İlk yudumda müdavimler yaratan kahvelerin yanı sıra menüsünde draje kahve, çikolata, sandviçler, pasta, soğuk kahveler, kokteyl çeşitleri ve dünya mutfağından lezzetler de yerini alıyor. Marka yurtiçinde tüm illerde olmak üzere 2018 yılı sonuna kadar 200 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Uluslararası kabul görmüş standartlar ile sertifikalandırılmış kalite yönetim sistemi ile Kahve Durağı, zamanın şartlarına ve teknolojisine uygun olarak sürekli kendini geliştiren bir politika izlemektedir. Yatırımcılarına sağladığı karlı, güvenilir, kaliteli ve seçkin yapısı ve gördüğü talepler doğrultusunda yurt dışı projelerine de imza atan Kahve Durağı, Bakü, Rusya, Dubai ve Fas ile anlaşmalar imzalamıştır.

Kahve Durağının Franchising Şartları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu