Şirket Haberleri

Kahve bisiklet ve siz; yeni buluşma noktanız Sedona Concept

Kahve bisiklet ve siz; yeni buluşma noktanız Sedona Concept…

Bisiklet ve kahve kültürünün yepyeni bir yorumla bir araya geldiği Sedona Concept, ilk mağazasıyla Yeniköy’de kapılarını açtı.

sedona

10 yıllık geçmişi ile Türkiye’de bisiklet sektörüne ve son tüketiciye daima ilkleri sunan bisiklet markası Sedona, bisiklet mağazası ve kafe konseptini Sedona Concept mağazalarında bir araya getirerek bir ilke daha imza attı, ilk mağazasını Yeniköy’de açan Sedona Concept, bir bisiklet mağazasının sunduğu tüm ürün ve hizmetleri sunarken, konforun ön planda tutulduğu kafe kısmıyla muhteşem kahve çeşitlerini ve lezzetleri sizlerle buluşturuyor.

Modern ve sıcak ambiyansıyla özellikle bisiklet tutkunlarının vazgeçilmez buluşma noktası haline gelecek olan Sedona Concept, bisiklet kullanıcılarına dinlenebilecekleri sıcak bir ortam sunarken, yalnızca kahve içmek için uğrayan misafirlerini de bisiklet dünyasıyla tanıştıracak bir ortam niteliğinde.

Sedona Concept’te bisikletler kadar kahveler de ön plana çıkıyor. Üçüncü dalga kahve akımının en iyi örneklerinin sunulduğu Sedona Concept, dünyanın en seçkin kahve çekirdeklerini yeni nesil demleme yöntemleriyle buluşturarak yepyeni lezzetler sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu