Bayilik Veren Firmalarİş Kurmak İçin Yeni İş Fikirleri

Kafe Pastane Restoranı Açabilirsiniz

Kafe Pastane Bayiliği Veren Firmalar

Geleceği çok parlak bir pazar…

Artık dışarıda daha fazla zaman geçiriyoruz. Bu yeni dönemde kafe ve pastanelerimize ilgi çok fazla. Kafe ve pastaneler insanlar için yeme içmenin yanı sıra sosyalleşme ortamlarına da dönüştü. Konforlu ve sıcak bir ortam sunulan içecekler, birbirinden lezzetli yiye-çekler, sohbet etme, kitap-gazete okuma, bilgisayarını alıp kafe zincirlerinin kablosuz internet hizmetinden yararlananlar…

Evet,Türkiye’de kafe konsepti geç yerleşti ama hızla gelişiyor. Pazar aslında dünyaca ünlü yabancı menşeli zincirlerin öncülüğünde oluştu. 1999 yılında Türkiye’ye giren Gloria Jean’s Coffees sayesinde insanlarımız bu tarz mekanlarla tanıştı. Ardından ABD’li Starbucks ve FinlandiyalI Robert’s Coffee pazara girdi. Sonra diğer markalar. Bunlara yerli markalarda katıldı.

Kafe Pastane Restoranı
kafe

Diğer yandan geçmişin semt pastaneleri de yenilendi. Modernleşen pastanelerimiz kalite, hijyen ve konforu ön plana çıkararak oldukça ilgi görmeyi başardılar. Sıradan bir pastane konseptinin dışına çıkan bu tarz işletmeler kafe ve restoran konseptini bir araya getirdiler. Bu mekanlarda artık kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri var. Şık dekorasyonları ve son derece konforlu oturma mekanlarıyla müşterilerin beğenisini kazandılar.

Evet, hızlı büyüyen pazarda rekabet giderek artıyor. Şirketlerde bu rekabetten kazançlı çıkma peşindeler. Rekabette avantajın önemli bir koşulu da mümkün olduğunca daha çok noktada müşteriye ulaşabilmek. Bu doğrultuda markalar sürekli yeni şubeler açıyorlar. Artan talebe yetişmeye çalışan şirketler hızla yeni şubeler açıyor.

Point Kafe Franchise Koşulları

Paşafırını Bayilik Koşulları

Roseva Çikolata Bayilik Şartları

Faruk Güllüoğlu Bayilik Başvuru İletişim

Kahve Durağı Bayilik İletişim

Kahve Kutusu Bayilik Şartları

Kocatepe Kahve Evi Bayilik

Jimmy Joker Bayilik Koşulları

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Franchise Şartları

Gönül Kahvesi Şubesi Açmak

Testa Rossa Caffe İle Kendi İşinizi Kurabilirsiniz

Kahve Diyarı Franchise Yatırım Maliyeti

Kahve dükkanı franchise yatırım bedeli

Gıda sektöründe en hızlı büyüyen franchise markası Oses

Juste ice cream kiosk modeli ile bayilik veriyor

Bebeto Eğlence Adası Yatırım Koşulları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu