Bayilik Veren Firmalar

Gönül Kahvesi Şubesi Açmak

GÖNÜL KAHVESİ

2018 yılı hedefi 100 milyon TL

Türkiye’deki tek butik kahve evi olan ve 2002 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden Gönül Kahvesi’nin yurtiçi ve yurtdı-şmda toplam 81 şubesi var. 2018 sonuna kadar en az 100 şubeye ulaşmak istediklerini söyleyen firmanın Yönetim Kurulu Başkam Yaman Yardımcı, yurtdışmda Bosna Hersek, Almanya ve Bahreyn başta olmak üzere birçok ülkede hizmet vermek istediklerini belirtiyor. Batman, Eskişehir, Ağrı-Doğubayazıt, Aydm-Didim, Muğla-Dalaman, Konya ve Trakya bölgesi, markanın yurtiçinde şube açmak istediği lokasyonlar arasında. 81 şubenin ikisi merkeze, 79’u ise franchise ortaklarına ait. Yardımcı, 2017 yılında yaklaşık 80 milyon TL ciro gerçekleştirdiklerini, 2018 yılında ise ciro hedeflerinin 100 milyon TL olduğunu söylüyor.

Gönül Kahvesi

Markanın Yurtiçi Hedefi,Türkiye’de bulunmadığı tüm illerde şube açmak. Şuan yeni şube oluşumları için bir çok görüşme ve yeni şube şantiyeleri hızla devam etmektedir. Yurtdışı hedefleri ise, Dünya’lı bir marka olmak… Saraybosna dışında Körfez Arab Ülkeri, Avupa, Amerika gibi bir çok bölgeden yatırımcı proje çalışmalar devam ediyor. Buna ek olarak ülkemizde bulunmadıkları tüm illerde şube açmak konusunda çalışmalar sürmektedir. Marka, Türkiye’de ve dünya ‘da Türk Kahvesi’nin hak ettiği değeri kazandırmayı hedefliyor.

Franchising şartları

■ Bayilik fiyatları: Giriş bedeli 40 bin dolar+KDV olan markanın, 2018 dönemi için belirlediği sabit fiyat 150 bin TL+KDV. Yatırımcılardan aylık ciro üzerinden yüzde 5 royalty bedeli alınıyor.

■ Verilen destekler: Marka, pazarlama, eğitim, lojistik, operasyon, kalite kontrol, marka tanıtımı ve gelişim desteği gibi pek çok alanda yatırımcılara destek veriyor.

Firma Notu: Gönül Kahvesi sistemi sadelik ve verimlik üzerine kurulu yüksek karlılık sağlayan bir sistemdir. İşinin başında olabilecek yatırımcı adayları Gönül Kahvesi Franchise sistemi ile uzun yıllar yüksek karlılık sağlayabilecek Gönül Kahvesi şubesi sahibi olabilirler.

www.gonulkahvesi.com.tr
Telefon: 0216 688 81 11

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu