Bayilik Veren Firmalar

Gıda sektöründe en hızlı büyüyen franchise markası Oses

Türkiye’de 55 ilde 600 şubesi, yurt dışında da Çin ve Almanya’da kurduğu fabrika ve bayilerle sektöre öncülük eden OSES, Türkiye’nin en büyük 4. franchise şirketi olmayı başsijrdı. Geçtiğimiz yıl 195 şube ile hızlı büyüme gerçekleştiren OSES’in yeni hedefi; Suudi Arabistan ve Türk Cumhurı’yetleri’ne yatırım yaparak etsiz çiğ köfteyi dünyaya tanıtmak.


İlk çiğ köfte makinesi, ilk şube, ilk fabrika, ilk reklam yatırımı ve ilk dış yatırım gibi imza attığı birçok ilkle etsiz çiğköfte sektörüne öncülük eden OSES, yurt içi ve yurt dışı bayileriyle Türkiye ve dünyada hem bu lezzeti daha fazla kişiye ulaştırıyor hem de yeni bir iş alanı oluşturuyor. Türkiye’de İstanbul ve Adana’da, yurt dışında ise Almanya’nın Stuttgart ve Sindelfingen kentlerinde ve Çin’de fabrikalar kuran OSES, verdiği franchise’larla da sektöre öncülük ediyor.

oses

Sadece 15 bin TL iie kendi işinizin patronu olun!

Avrupa standartlarında üretim gerçekleştiren OSES, şube-leşmeye büyük önem veriyor. OSES, Türkiye’nin en fazla bayisi olan çiğ köfte üreticisi olmasının yanı sıra geçtiğimiz yıl Ekonomist Dergisi tarafından belirlenen Türkiye’nin en büyük 100 franchise şirketi arasında 4. sırada yerini aldı. OSES Yönetim Kurulu Osman Yaşar franchising sistemiyle ilgili olarak şunları belirtiyor: “OSES, kendi işini kurmak isteyenlere ismini herhangi birfranc-hising bedeli almadan veriyor. Sadece kurumsal dekorasyonumuzu yaptıktan sonra iş birliğimiz başlıyor. Ödenmesi gereken tek bedel ise işletme dekorasyonumuzda kullanılacak olan 15 bin TL’lik tutar. Böylece kendi işinizin patronu oluyor ve çiğ köfte sektöründe sürekli büyüp gelişen, öncü bir işletmenin parçası oluyorsunuz. Tüm süreç boyunca, bayilerimize her konuda destek olmayı sürdürüyoruz, işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasında ilgili kişileri yönlendiriyor, personel eğitimi sağlıyor ve açılışta ücretsiz ürün teminatı yapıyoruz. Franchise verirken dikkat ettiğimiz unsurların başında lokasyon ve kişinin işini sahiplenerek bizimle bu yolda yürüyeceğine inanmamız geliyor.” dedi.

Dünya markası çiğ köfte

Türkiye’de hızla büyüyen bir franchise markası olan OSES, dünya markası olma yolunda da hızla ilerliyor. OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar gelecek planlarını şöyle açıklıyor: “Çiğ köfteyi sıra geceleri ve özel davetler için hazırlanan bir ürün olmaktan çıkartıp, kolay ulaşılır ve herkesin damak tadına uygun hale getirerek fast food zincirlerinin bir parçası haline getirdik. Almanya’da 1 şube ve 11 bayimiz, Çin’de 1 şube ve 2 bayimiz var. Bayilerimizin dışında, ayrıca Türk ve Uygur restoranlarına da ürün temin ediyoruz. Önümüzdeki dönem planlarımız arasında Suudi Arabistan ve Türk Cumhuriyetleri’ne yapacağımız yatırımlar var. Amacımız, çiğ köfteyi dünya markası yapmak.” dedi. OSES, Frankfurt Almanya’da düzenlenen Avrupa Kalite Zirvesi’nde (Europen Quality Summit) 2013 Avrupa Kalite Ödülü’ne layık görülerek, sektöre kattığı ilklere bir yenisini daha eklerken, dünya markası olma hedefine de bir adım daha yaklaşmış oldu.

Oses çiğköfte başvuru formu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu