Bayilik Veren Firmalar

Juste chocolate & ice cream kiosk modeli ile bayilik veriyor

Türkiye ile birlikte Ortadoğu ve Afrika bölgesinde ayılmayı hedefleyen JUSTE, düşül yatırım bütçesi ile yatırımcısına girişimci olmanın hazzını tattırmayı hedefliyor.

juste1993’den bu yana faaliyet gösteren Tug Groupe bünyesinde, 2000 yılından bu yana faaliyette bulunan Medmonde Sağlık Ürünleri, uzun yıllara dayanan hijyen ve gıda üretim hammaddeleri tecrübesi ile Türkiye ve Uluslararası pazarlarda kültürel tatların bir harmonisi olan Juste markasını oluşturarak, gerçek çikolata ve dondurmanın vazgeçilmez hazzını sevenleriyle buluşturmayı hedeflemektedir. Ayrı ayrı ve birleşik kiosklar şeklinde hizmet verecek noktaları ile Juste, hem görsel hem ergonomik olarak yineTug Grupe bünyesinde bulunan Scala Ajans tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Kiosklar da kullanılan çikolata ve dondurma makinaları son teknolojik yeniliklerle üretilerek kullanıcılarına sorunsuz ve devamlı hizmet verme imkânı sunmakta, kolay bakım ve düşük onarım maliyetleri ile yatırımcısının en yüksek kar seviyesine ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca profesyonel ve tecrübeli bakım onarım ekibi ile noktalara en kısa zamanda müdahale etme imkânı bulunmaktadır.

Türkiye ile birlikte Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yayılmayı hedefleyen Juste, düşük yatırım bütçesi ile yatırımcısına girişimci olmanın hazzını tattırmayı hedeflemektedir. Zengin menü seçenekleri, özel tatları ve uygun satış fiyatları ile çok kısa bir zaman da müşterilerin ilgi odağı olacak olan Juste ürünleri, profesyonel pazarlama ve franchising ekibi ile yatırımcılarına en üst düzeyde hizmet vermektedir. Juste, 12. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda kiosk ve dükkan konseptleriyle girişimciler ile buluşuyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu