Bayilik Veren Firmalar

Kocatepe Kahve Evi Bayilik

KOCATEPE KAHVE EVİ

Öncelik Katar ve Kuveyt’te

1919 yılında faaliyete başlayan ancak 1949 yılında ticari bir yapıya kavuşur Kocatepe Kahve Evi, serüvenine Ankara’da başlamış. 1996 yılında “kahve evi” konsepti ile devam eden marka, 2004 yılında franchising sistemine geçiş yapmış. Şu anda toplam 40 şubesi var. 2018 yılının sonunda hedefledikleri şube sayısı ise 45. “Yeni şubeleri Marmara ve îç Anadolu bölgelerinde açmayı düşünüyoruz” diyen firmanın Pazarlama ve Reklam Müdürü Alper Türkoğlu, yurtdışı içinse ön- çelikli ülkelerin Katar ve Kuveyt olduğunu söylüyor. Markadaki tüm şubeler franchising yöntemiyle işletiliyor. 2017 yılını 88 milyon TL ciro ile kapatan markanın 2018 yılı için hedefi ise 100 milyon TL.

Kocatepe Kahve Evi

Firma Notu: Kocatepe Kahve Evi olarak Türk kahve ve kültürünü yaymak ve güvenli, rahat mekanlar ile misafirlerimize keyifli anlar yaşatma istiyoruz. Bu bağlamda Türkiye’nin her yerine bayiiler vasıtası ile ulaşmak istiyoruz.

ŞEFFAFLIK

Kocatepe 1949 Kahve Evi Franchising Departmanı, uygun yer seçimi ve inşaat süreciyle ilgili tüm bilgileri, size tam şeffaflık anlayışıyla sunar.

Emlak Seçimi: Kocatepe size emlak seçimindeki sektörel tecrübesinden ve kendine özel fizibilite çalışmalarından yararlanma imkanı verir. Bu çalışmayla, uzman ekibimiz yatırımınızı en doğru lokasyona yapmanızı sağlar.

İnşaat: Doğru lokasyon ve doğru yer tercihini takiben, ekibimiz, mekan tasarımının ve planının da içinde bulunduğu bir dosya sunar. Bu dosyada, en ince ayrıntısına kadar ekipman ve inşaat malzemelerini içeren bir liste bulunur. Kocatepe 1949 Kahve Evi’nde sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız.

Ürün Tedariği: Kocatepe 1949 Kahve Evi, anlaşmalı tedarikçileri aracılığıyla tüm şubelerimizde denenmiş, misafirlerimiz tarafından beğenilen, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla almanızı sağlar.

EĞİTİM

Kocatepe 1949 Kahve Evi Eğitim Departmanı, size sektörde önemli olan kahve ve yiyecek hazırlama, gıda hijyeni, servis modülleri, dükkân yönetimi, p&l hazırlama, yöneticilik gibi konularda eğitimler sunarak yatırımınızla ilgili her detay hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Aynı şekilde tüm departman (servis, barista, mutfak) eğitimlerini de üstlenir.

GENİŞ MENÜ

Kocatepe 1949 Kahve Evi, menüsünde başta geleneksel Türk kahvesi olmak üzere, tüm dünya kahveleri ve çaylarıyla beraber, misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz kahvaltı, dünya mutfağı ve çeşitli tatlılar sunar.

OPERASYONEL UZMAN DESTEK

Kocatepe 1949 Kahve Evi’nin Destek Ekibi, başta açılış öncesi süreç olmak üzere, değişen koşullara göre sizi desteklemek için düzenli olarak yanınızda olur. İlk siparişinizi vermenizden vardiyalarınızı yapmaya, envanterinizi yönetmekten, operasyon, pazarlama ve eğitim konularına kadar birçok süreçte, şubenizi düzenli ziyaret ederek, sizinle birlikte çalışır.

DENETİM

Kocatepe 1949 Kahve Evi Müşteri İlişkileri Departmanı, düzenli olarak yaptığı ziyaretler ile, misafirlerimize Kocatepe 1949 Kahve Evi’nin yüksek standartlarını her seferinde gösterebilmek için, servis ve ürün kalitesi, temizlik ve hijyen ile ilgili konularda şubelerimizi denetler. Ayrıca şubelerimizdeki standartları yüksek tutmak için, her ay yaptığımız “Gizli Müşteri” denetimleriyle sizlere geri bildirimlerde bulunur.

AÇILIŞ PAKETLERİ

Kocatepe 1949 Kahve Evi Reklam Departmanı, açılacak olan her Kocatepe 1949 Kahve Evi şubesi için, o şehrin ve semtin koşullarına uygun açılış paketleri hazırlar. Bu açılış paketleriyle o bölgede yaşayan muhtemel misafirlerimizin şubemiz hakkında bilgi edinmelerini amaçlar, profesyonel ekibimiz ile açılışınızın kusursuz olmasını sağlar.

TANITIM DESTEĞİ

Kocatepe 1949 Reklam Departmanı, bölgenizde yapacağınız tüm reklam çalışmalarında, uzman kadrosu ile ihtiyacınız olduğu her alanda size destek olur. Hazır bayi reklam paketlerinden seçeceğiniz size uygun modüllerle bölgenize özel reklam çalışmaları yapılır.

ŞARTLARIMIZ

İsim Bedeli : 40.000 $ + KDV
Royalty Bedeli : Cirodan %4
İşletme alanı : En az 250m2 ; 150m2 açık alan – 100m2 kapalı alan
Anahtar teslim çalışmada inşaat maaliyeti: ortalama m2 ‘si 850 $+KDV

GÜVENCELER

50.000 TL DBS Yapı Kredi veya Halk Bankası
50.000 TL Teminat Mektubu

Kocatepe Kahve Evi Merkez Ofis
Macun Mahallesi 177.Cadde No:19 G Blok No:3 YENİMAHALLE / ANKARA
T: 0312 424 1454 F: 0312 424 1455
info@kocatepekahveevi.com.tr – bilgi@kocatepekahveevi.com.tr
www.kocatepekahveevi.com.tr
KOCATEPE 1949 KAHVE EVİ YAMAÇ BİRLİK GIDA İNŞ. TURZ. PAZ. SAN. Ve TİC. A.Ş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu