Şirket Haberleri

Geleneksel MADO Salep sağlıklı cam şişede

Kış aylarının vazgeçilmez içeceği salep, MODA lezzeti ve güvencesi ile artık cam şişelerde satışa sunuluyor. MADO Salep, bir sosyal sorumluluk projesi olarak kültür ortamında yetiştirilen orkide yumrularından üretiliyor…

MADO olarak Pastörize Doğal Salep’i cam şişede doğal olarak üretiyoruz. Nişasta ve katkı maddesi içermeyen MADO Salep’i-mizi sosyal sorumluluk projemiz olarak kültür ortamında yetiştirdiğimiz orkide yumrularından elde ediyoruz. Ülkemizde salep yetiştiriciliği artırma amacıyla birçok proje geliştiriyoruz. Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez tadı MADO Salep ile sağlıklı, kaliteli ve doğal lezzetle herkesin içini ısıtmaya, şifa kaynağı benzersiz lezzetle buluşturmaya devam ediyoruz.

SAĞLIK DEPOSU

Faydaları saymakla bitmeyen Salep sadece güzel bir lezzet kaynağı değil, aynı zamanda sağlık deposudur. Soğuk algınlığına, ses kısılmalarına iyi gelir, vücut direncini artırır, bağırsakları çalıştırıp, hazmı kolaylaştırarak sindirime yardımcı olur. Tarçınla tüketilirse üst solunum yolları, öksürük ve bronşite iyi gelir, kalbi kuvvetlendirir, zencefil serperek içildiğinde yorgunluğu alır, sinir sistemini düzenler. Çocuklarda ishal kesici ve kuvvet vericidir.

ENFES BİR TAT

Orkide kökünden gelen bu şifalı lezzeti, günün her saati yaz-kış demeden, sıcak ve soğuk alternatifleriyle tüketebilirsiniz. Misafirlerinize ikram edeceğiniz enfes bir tat, çocuklarınıza içireceğiniz sağlıklı bir içecektir. Sohbetlerin en yakın dostu olarak sevdikleriniz ile geçirdiğiniz keyifli vakitlerde tüm doğallığı ile sizlere eşlik eder.

FARKI, DOĞALLIĞI

MADO Salep’i diğer saleplerden ayıran en önemli özellikleri, yüzde 100 doğallığı, kalitesi ve lezzetidir…

Ulaşmak çok daha kolay

Daha sağlıklı ve taze Pastörize MADO Salep’ler cam şişede tüm MADO Cafe’lerde bulunuyor. Benzin istasyonları, marketler, alışveriş merkezleri için tasarladığımız SALEPÇİ korner konseptimizle Doğal Salep’e ulaşmak artık çok kolay. Mail: franchise@mado.com.tr Tel: +90 216 472 53 04

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu