Şirket Haberleri

Fiber Optik Aydınlatma Sistemlerinin Lideri

FİBER optik aydınlatma sistemleri alanında Türkiye’nin ilk üretici Türk firması olarak 1991 yılında Antalya’da PSL Elektronik San. ve Tic. A.Ş. kuruldu. Sektöre girişini “Profesyonel Ses ve Işık” sistemleri alanında yapan işletme, 1997 yılında dekoratif “Fiber Optik Aydınlatma Uygulamaları” alanındaki çalışmalarına yoğunlaşarak 2000’li yıllarda FİBERLÎ markasını yarattı. FİBERLI, kullanıcıların aydınlatma alanındaki taleplerine dekoratif mimari aydınlatma proje çözümlerini, sektöründe her zaman ilkleri gerçekleştirme ve sektöründe öncü olma vizyonu ile geliştirdiği ürün gamıyla müşterilerine sunuyor. FIBERLÎ, 300’ün üzerindeki bireysel sermayesi olan personeli, satış ve servis ekipleri, nitelikli mühendis kadrosu ve uzman tasarım ekibiyle yurtiçi ve yurtdışında 1000’in üzerinde aydınlatma projesini başarıyla sonuçlandırmış durumda.

ENTEGRE BİR TESİS

Antalya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 20 bin metrekarelik fabrikada mekanik üretim, elektronik üretim, otomatik dizgi bölümlerinden oluşan üretim bölümü ile saatte 90 bin komponent üretip, konveyör ve hücresel montaj hatlarında 17 farklı ürünün eş zamanlı montajını yapan bir üretim tesisine sahip. Üretim tesisine entegre makine parkuru ile tamamen kurşunsuz malzeme ve teknolojilerle üretilen parçalar, kalifiye üretim personeli tarafından kullanıma hazır hale getiriliyor.

ÖZEL ÜRÜN TASARIMLARI

FÎBERLl’nin Lineer Aydınlatma, İç Mekân, Endüstriyel, Cephe Aydınlatması, Yol & Park Bahçe, Havuz Armatürleri, Fiber Optik, Grow-light ve UV-C Dezenfeksiyon olmak üzerek yaklaşık 1000’e yakın ürün modeli bulunuyor.

Standart ürünlerinin yanı sıra kullanıcı taleplerine özel olarak tasarlanan ürünler ile de kullanıcıların beklentilerini tam olarak karşılıyor.

AR-GE MERKEZİ VAR

Fiberli, üretiminin yaklaşık yüzde 55’ini, 42 ülkedeki partner firmalar ile Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya ulaştırarak, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Fiberli, inovatif fikirleri hayata geçirmek üzere teknoloji, bilim ve araştırma odaklı bir anlayış ile çalışan, sektördeki Ar-Ge merkezine sahip dört üreticiden biri. Aydınlatma çözümleri, Growlight (tarımsal aydınlatma), UV-C Dezenfeksiyon sistemleri gibi birçok alanda ürün geliştirme çalışmaları devam ediyor.

SAVUNMA SANAYİSİNİ DE DESTEKLİYOR

Savunma sanayi ihtiyaçları doğrultusunda uzun menzilli aydınlatma ve görüntüleme amacıyla tasarlanan Kartal Gözü sınır projektörü ile de milli teknolojiyi destekliyor.

Ortam hava sterilizasyon ürünlerinde iddialı

FİBERLİ, içinde bulunduğumuz pandemi döneminde, UV-C teknolojisini profesyonelce tasarlanmış yeni ürünlerine taşıdı. İnsan ve diğer canlılara zarar vermeden, yaşam alanlarının virüs ve bakterilerden sterilizasyonunu sağlayan MOMI Ortam Hava Sterilizasyon ürünlerinin virüsler üzerindeki etkinliği, akademik raporla kanıtlanmış bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu