Şirket Haberleri

EY Türkiye, Great Place To Work Ödülünü Kazandı

EY Türkiye, Great Place To Work Ödülünü Kazandı

Kurum içi iletişim, bir firmanın kalitesini belirleyen temel unsurlardan biridir. Firma çalışanlarına ne kadar iyi davranırsa kurumsal motivasyon artacak ve ortaya o kadar kaliteli bir iş çıkacaktır. Uluslar arası bir kuruluş olan Great Place To Work, her yıl 53 ülkedeki firmaları inceleyerek bu firmaların çalışanlarıyla olan ilişkilerini masaya yatırıyor. Bağımsız denetim, danışmanlık, kurumsal finansman ve vergi yönetimi alanında hizmet veren EY Türkiye, Great Place To Work enstitüsünün Türkiye derecelendirmesinde ilk sıralara yükselmeyi başardı.

EY Turkiye Great Place To Work Odulu

Great Place To Work, Türkiye’de faaliyet gösteren 500 ile 2000 arasındaki şirketi incelemeye aldı. Başvurular arasında yalnızca 25 şirket seçilirken EY Türkiye enstitü tarafından verilen ödülü kazanmayı başardı. Firmanın müşterileri ve çalışanları ise bunun şaşırtıcı bir gelişme olmadığı görüşünde.

İnsan odaklı bir çalışma sistemine sahip olan firmanın danışmanlık ve bağımsız deneyim konusunda bir dünya devi olduğunu söylemek gerekiyor. Bu başarısını da büyük ölçüde çalışanı merkeze alan çözümlerine ve insan odaklı çalışma kültürüne borçlu olduğunu belirtmek de doğru olacaktır.

EY (Ernest & Young) Global firması bugün dünyanın birçok yerinde hizmet veriyor. Firmanın temel prensipleri arasında çalışan odaklı çözümler üretmek ve kolektif bir şekilde hareket ederek müşterilere kaliteli hizmet vermek bulunuyor. Bu anlayışın firmanın hizmet verdiği her yerde geçerli olduğunu belirtmek gerekiyor.

EY Global, dünya çapında 212 bin çalışana sahip bir firma olarak hizmet veriyor. Firmanın ofisleri ve çalışma alanları, çalışanların teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak pratik ve rahat bir biçimde çalışmasına olanak tanıyan “Workplace For Future” konseptinde tasarlanmış durumda. Ernest&Young firması için çalışanların en az müşteriler kadar önemli olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

İnsan merkezli çalışma sistemiyle uluslar arası alanda önemli bir yere sahip olan EY, Türkiye’de de aynı prensipler ile hizmet veriyor. Çalışanlarına rahat bir çalışma ortamı sağlamakla kalmayan Ernest&Young Türkiye, EYU ve Mobility gibi projelerle personelin yurtdışında çalışıp deneyim kazanmasına yardımcı oluyor. Firma, çalışan odaklı çözümler üretme konusunda uzun süre liderliğini koruyacak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu