Şirket Haberleri

Diyet Kapımda’nın yönetim ofisi ve diyetisyen kliniği hizmete girdi

İzmir merkezi yönetim ofisi ve diyetisyen kliniği hizmete girdi

Yatırımlarını aralıksız olarak sürdüren Elka Gıda son olarak da Diyet Kapımda markasının sürdürülebilir kalitesi ve müşteri memnuniyeti için İzmir Alsancak’ta merkezi yönetim ofisini devreye aldı.

Diyet Kapımda

Bu süreçle birlikte artık tüm Türkiyede hizmet vereceklerini açıklayan yetkililer ayrıca yeni müşteri ve bayi yönetim yazılımlarının da bu merkez üzerinden kontrol edileceğini, Türkiye’nin her yerinden müşterilerinin akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden üyelik bilgilerini görüntüleme, adres değişikliği bildirme vb. tüm işlemleri online yapabildiklerini ayrıca bayilerinde aynı şekilde bu sisteme dahil olduklarını ve siparişten teslimata kadar olan sürecin kusursuz bir şekilde takibinin yapılabildiğini sözlerine ekledi.

Bunların haricinde İzmir de dileyen müşterilerin, diyetisyenle yüz yüze görüşme sağlaması adına özel bir birim daha eklendiğini, bu birimde de Diyet Kapımda dan hizmet alan kişilerin durumlarını güncel ve doğru takip edebilmek adına en son teknoloji ile üretilen vücut analiz cihazlarını aldıklarını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu