Şirket Haberleri

Biletall.com araç kiralama işine giriyor

Araç kiralamanın yeni yolu

E-ticarete güven oluştukça seyahat biletlerinin internetten satılma oranları da yükseliyor; pandemi döneminde bu oran daha da arttı. Öyle ki online kanalları hiç kullanmayan kullanıcılar bile bu deneyimi yaşamaya başladı.

Yaşanan dijital dönüşüm rüzgarı önümüzdeki senelerde daha da artacak gibi. Biletall.com bu alana ilk yatırım yapan ve büyüyen bir şirket olarak öne çıkmış bir firma. Bünyesinde hali hazırda 250’den fazla otobüs, 500’den fazla hava yolu firması yer alıyor. En ucuz bileti yakalama şansı sunan bu platform yeni bir online kanalı daha hayata geçirecekmiş. Arkadaşımız Özlem Kapar Bayburs’un öğrendiğine göre yeni yılda açmayı planladıkları projelerden ilki online araç kiralama online motoru olacakmış. “Araç kiralamanın yeni yolu” mortosuyla yola çıkılan bu projenin internet adresi Miniyol.com olacakmış. Siteyi kısa sürede online araç kiralamada lider konuma getirmeyi ve sektöre birçok yenilik getirmeyi hedefliyorlarmış.

Şu an yapım aşamasında olan internet sitelerinde “Miniyol’u kullanmanız için harika sebepler” başlığı altında şunlar yazıyor:

Üç adımda kolay kiralama, kullanıcı dostu arayüz, onlarca araç kiralama firması, dijitalleşen geleneksel süreçler, hızlı ve güvenli ödeme, özel asistanlık hizmetleri, gelişmiş ve hızlı filtreleme seçenekleri…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu