Şirket Haberleri

Atlas Global, yıldızını en fazla parlatanlardan biri

SON yıllarda ulaşım modları arasında yıldızını en fazla parlatanlardan biri şüphesiz havacılık. Havacılık sektörünün önemli firmalarından AtlasGlobal da logosundan uçakların görünümüne, kurumsal kimliğinden vizyon ve hedeflerine kadar büyük bir değişim içine girdi.


Lojistik setörünün hava taşımacılığı alanında yer alan Atlas Global, hizmet verdiği her noktaya genel kargo taşımacılığının yanı sıra değerli kargo, bozulabilir kargo ve tehlikeli maddeler de dahil olmak üzere özel kargo sınıfında yer alan her türlü taşımayı yapabilecek donanıma sahip.

Atlas Global

Havayolu kargo taşımacılığında önemli bir yere sahip olduklarmı belirten AtlasGlobal Kargo Başkanı Şebnem Saylı, AtlasGlobal’in filosundaki A319, A320 ve A321 tipi uçakların tamamının kargo kapasitesini kullandıklarını ve bunun da yaklaşık 65 ton kargo kapasitesine denk geldiğini söylüyor.


Atlas Global, yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren tüm kargo acenteleri vasıtası ile hava kargo taşıma hizmetine ihtiyaç duyan herkese ve her şirkete hizmet veriyor.

Tarifeli seferleri ile hizmet verdiği Ingiltere, İran, Gürcistan, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yanı sıra sağlamış olduğu kara taşıma ağı ve interline taşıma anlaşmaları ile Almanya, İrlanda, Hollanda, Belçika gibi Avrupa ülkelerine de kargo taşımacılığı gerçekleştiriyor. Hava kargo taşıma hizmeti sundukları noktaları artırmayı hedeflediklerini belirten Saylı, daha geniş bir müşteri kitlesinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerinin altını çiziyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu