Anasayfa / İş Fikirleri / Yatırım Maliyeti Düşük İşler

Yatırım Maliyeti Düşük İşlerSermayesi Düşük İşler

Takı ve aksesuar sektörü ucuz Uzakdoğu menşeli ürünler nedeniyle oluşan ‘düşük kaliteli’ imajını geride bıraktı. Sektör zincir mağazaların öncülüğünde hızla büyüyor. Yerli ve yabancı markalar mağaza açma yarışı içinde..

taki isleri
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

YAKIN zamana kadar tekstil mağazalarının bir köşesinde kendine yer bulabilen takı ve aksesuarlar artık şık ve konforlu mağazalarda müşterilerin karşısına çıkıyor. Takı ve aksesuar pazarı müthiş bir ivme yakalamış durumda. Türkiye genelinde birbiri ardına yeni mağazalar açılıyor. Halen çoğu ithal ürünlerden oluşan pazar hızla büyüyor. Bir dönem Uzakdoğu rekabetine boyun eğen yerli üreticiler de deyim yerindeyse kozasını yırtmayı başarmış görünüyor. Almanya ‘dan getirilen en son teknolojiye sahip yenilikçi makine ve ekipmanlar verimlilik açısından çok büyük avantajlar yaratmış durumda. Kısacası, takı ve aksesuar pazarında hem ithalatçı hem de üreticinin yüzü gülüyor.

Takı ve aksesuar pazarında franchising sistemiyle büyüyen, yeni mağazalar açan şirketleri araştırdık. Hangi şirket nerede mağaza açacak, bir mağaza açmak için ne kadar yatırım yapılması gerekiyor, yurtdışmda büyüme planlan yapan markalar hangileri vb. sondamı yanıtlanın öğrenmeye çalıştık. Bu gelişen pazarda girişimcileri de cazip fırsatlar bekliyor. Zira yerli ve yabancı markalar ilk kez bu kadar hızlı bir şekilde yeni mağaza açıyorlar. Aralannda franchise bedeli talep etmeyen ünlü markalar bile var. İşte sektördeki belli başlı markalanıl franchising şartları…

  Sarı Kantaron Otu Yetiştiriciliği Çok Kazançlı
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Teknolojik 3 İş Fikri İle Para Kazanmak Daha Kolay

Teknoloji ve yapay zeka ile hayatı kolaylaştıran ürünler icat eden girişimciler yeni nesil iş fikirleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir