Şirket Haberleri

X İtalya’nın lüks markası hangi AVM’yi seçecek?

toni sicervinoDeri Tanıtım Grubu’nun geçtiğimiz hafta 16’ıncısını düzenlediği Deri Zirvesi, dünyaca ünlü moda markası Ermanno Scervino’nun CEO’su Toni Scervino’yu ağırladı.

Dünya genelinde 42 mağazası bulunan markanın CEO’su Toni Scervino’nun İstanbul ziyareti deri zirvesiyle sınırlı kalmadı. İstanbul’da mağaza açmaya karar veren modacı, ekibiyle birlikte geldiği İstanbul’da mağazası için yer aramaya başladı. Ünlü modacının ilk araştırdığı yerler ise Zorlu Çenter ve İstinye Park oldu. AVM yetkilileriyle görüşme organize eden Scervino’nun ekibi her iki AVM’de lüks markaların bulunduğu alanlarda mağaza açmaya sıcak bakıyor.


2014’te bu mağazayı açmayı planlayan Scervino, kesin kararını önümüzdeki günlerde verecek.

Ermanno Scervino markasını yaklaşık 13 yıl önce yaratan Toni Scervino, kısa sürede ulaştığı 42 mağaza, 500 satış noktası ve 100 milyon Euro cirosuyla lüksün önemli markalarından biri haline geldi. Her yıl yüzde 6-8 arasında büyüyen şirket, üretiminin yüzde 72’sini ihraç ediyor. Markanın başarısının arkasında yüzde 100 İtalyan derisi ve İtalyan el işçiliği olduğunu söyleyen Scervino, “Türk deri markalan inanılmaz yükselişte. Türkiye’de el işçiliği İtalya’ya yaklaşıyor. Türkiye, uluslararası bir marka yaratılması için verimli bir toprak” diyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu