Perşembe , Aralık 13 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / TWITTER İNTERNETİN CALL CENTER’I OLMAYA ADAY

TWITTER İNTERNETİN CALL CENTER’I OLMAYA ADAYTWITTER İNTERNETİN CALL CENTER’I OLMAYA ADAY

TWITTER’IN DİREKT MESAJDA KARAKTER SINIRLAMASINI KALDIRMASI, ŞİRKETLERİN MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ İÇİN FIRSATLAR BARINDIRIYOR.

twitter
Geçtiğimiz ay CEO değişikliği ile çalkantılı bir dönem geçiren mikro blog sitesi Twitter sessiz sedasız, pazarlama stratejilerini değiştirecek bir adım attı ve direkt mesaj karakter sınırlamasını kaldırdı. Artık 140 karakter yerine 10 bin karaktere kadar doğrudan mesaj atılabilecek. Bunun şirketler için önemli bir iması bulunuyor. Şirketler son dönemde müşterilerinden en sert tepkileri Twitter üstünden alıyor. Buna karşılık müşteri ilişkileri yönetmenlerinin Twitter üzerinden müşteriye cevap vermelerinde 140 karakter sının kafa kanşıklığına yol açabiliyordu. Uzmanlar yeni düzenlemeyle birlikte Twitter’ın Online cali center’ı olacağına kesin gözüyle bakıyor.

Aynca Twitter gözlemcileri, yükselen mesajlaşma pazanna da dikkat çekiyorlar. Twitter’m bu pazardan pay alması ise sınırlan kaldırmasına bağlı. Twitter’ın bir sonraki aşamada Facebook gibi me-sajlaşma uygulamasını geliştirmesi de bekleniyor.

  Sunar Grup, pilot margarin tesisi kurdu
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Gönül Kahvesi İzmir’den Dünyaya Açılıyor

Temelleri 1990’lı yıllara dayanan Gönül Kahvesi, yaklaşık 16 yıl önce İzmir’de kuruldu, inovasyonu odağına koyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir