Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Teknolojisiz Danışmanlık Olurmu?

Teknolojisiz Danışmanlık Olurmu?PEPPERS&ROGERS GROUP ÜLKE MÜDÜRÜ SELİM UÇER’E GÖRE OLMAYACAK… İŞ YAPMA ŞEKİLLERİ, YAPISI ÇOK DEĞİŞİYOR. BİLMİYORUM FARKINDA MISINIZ?

PEPPERS&ROGERS GROUPPeppers&Rogers Group Türkiye’de uzun zamandır var ama ortalarda görünmüyordu. Türkiye Ülke Müdürü Selim Uçer’e nedenini sordum: “2003’lerde Türkiye’ye girdiğimizde hem Türkiye’de hem de bölgede çok başarılı olduk. Dubai ve Güney Afrika gibi pazarlar direkt buradan yönetilmeye başlandı.
Bir süre sonra iş yükü ve ciro tamamen bu yörelere kayınca Türkiye işlerimiz biraz geride kaldı”. Şimdi Türkiye’yi yeniden yapılandırıp diğer bölgeleri oralarda birer ülke ofisine çevirmişler. Peppers&Rogers Group, müşteri odaklı stratejiler ve bunlara bağlı iş inisiyatifleri konusunda fikir lideri olarak tanınan yönetim danışmanlığı şirketlerinden biri… ABD’de TeleTech Group tarafından satın alındıktan sonra tüm iş modelinin içine teknolojiyi yerleştirmiş dürümdalar. Selim Üçer yakında sadece danışmanlık diye bir kavramın kalmayacağını, teknolojinin mutlaka bunun içine entegre olacağını söylüyor.

Şimdi ne yapıyorsunuz dedim… “Müşteri stratejileri geliştiriyoruz. Çoklu kanalları, mobili, alternatif kanalları, satış kanallarını oluşturuyoruz” diyor. En büyük taleplerin nereden geldiğini sordum: Enerjide elektrik dağıtım şirketlerinin yeniden yapılanma içinde olduğuna dikkat çekti. Bankalar her zaman önemli ve bugünlerde verimlilik üzerine çalışıyorlar. Çünkü Selim Uçer’e göre 2014’de karlılık açısından bankaları zor bir yıl bekliyor. Ve tabii inovasyon… Herkesin bugünlerdeki ortak “derdi” olduğunu söylüyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Asansörde Küresel Türk Markası

ASANSÖRLER için otomatik kat ve kabin üretimi yapan Giresunlu Prolift firması, artan talebi karşılamak adına …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.