Perşembe , Ocak 17 2019
Anasayfa / Şirket Haberleri / Tatlıses Kebap lahmacun kalitesini son teknoloji ile birleştiriyor

Tatlıses Kebap lahmacun kalitesini son teknoloji ile birleştiriyor“Fast Food sevenlere sağlıklı beslenme seçeneği”

Tatlıses Kebap lahmacun kalitesini son teknoloji ile birleştiriyor. Franchise sistemi ile yaygınlaşmayı hedefleyen marka; lahmacunlarını incecik hamuru, Anadolu’dan gelen özel üretim kırmızı etleri ve bol malzemesi ile özenle hazırlıyor.

tatlises lahmacun
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

En ufak bir kimyasal maddenin çeşitli hastalıklara sebebiyet verdiğinin bilincinde olan Tatlıses Gıda, ürünlerinde hiçbir katkı maddesine yer vermiyor. Domates, soğan, maydanoz, et; yanındaki garnitür ve ayran ile insanın günlük vitamin ihtiyacını karşılayan lahmacun, fast food tüketicisine sağlıklı beslenme seçeneği sunuyor. Lahmacunun doyuruculuğa katkısı ile diyetlerde tüketilebilecek önemli bir besin olduğunun altını çizen Beslenme Uzmanı İlknur Şahin:”Lahmacun dışarıda tükettiğimiz yiyeceklerin en sağlıklılarından birisidir. Hazırlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar, hamurunun çok ince olması ve iç malzemenin kaliteli ürünlerle hazırlanmasıdır. Lahmacun, tokluğa ciddi manada yardımcı olacağından yaygınlaşması gereken diyet besinlerinden birisidir” dedi.

  Ankutsan Oluklu Mukavva Üretiminin Lideri Oluyor
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Ekin Teknoloji, güvenli şehir teknolojileri pazarının yükselen bir oyuncusu

Dünyada toplam büyüklüğü 40 milyar dolara ulaşan güvenli şehir teknolojileri pazarının yükselen bir oyuncusu konumunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir