Pazartesi , Şubat 12 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Stepevi, Cenevre’ye kırmızı halı seriyor!

Stepevi, Cenevre’ye kırmızı halı seriyor!Lüks segmentin lider halı markası STEPEVİ Londra, Paris, İstanbul, Milano ve New York’tan sonra Cenevre mağazasını açtı. STEP Yönetim Kurulu Başkanı Cem Şengör;”Dünya pazarlarında büyüme hedefimiz doğrultusunda sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Lüks tüketimin dünyadaki en önemli merkezlerinden Cenevre’de bugüne kadar halı alanında önemli bir eksik vardı; bu eksiği gidermeye geldik. STEPEVİ sağlam iş modeliyle hem hızlı büyüyen, hem de kârlılığını her yıl arttıran bir marka. Lüks tüketimin yoğun olduğu pazarlarda büyümemizi sürdüreceğiz. Çok yakında Münih mağazamızı açacağız”dedi.
STEPEVİ

STEP Yön. Krl. Üyesi ve STEPEVİ Kurucu Ortağı Ayşegül Yürekli Şen-gör; “Cenevre mağazamız şehrin tüm şıklığı ve güzelliğiyle tam anlamıyla örtüşen, özel statüde prestijli bir binada, çok etkileyici bir noktada açıldı. STEPEVİ markası kurulduğu günden beri kültürümüzün vazgeçilmez sembollerinden halıyı yepyeni bir anlayışla geliştiriyor ve bu sayede ülkemizin kalite, tasarım ve lüks yaşam değerlerini tüm dünyaya yayıyor.Türkiye’nin lüks yaşam biçimi alanında öncü olabileceğini STEPEVİ sayesinde dünyaya ispatlayabildiğimiz ve hissettirebildiğimiz için mutluyuz”dedi.

Mutlaka Okuyun:  TGSD Londra’da ofis açacak
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu

HAZIR giyim üreticisi Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu. Firma bu kapsamda Survivor yarışmacılarıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir