Şirket Haberleri

Sepaş enerji standında bayilik talebi pik yaptı

“Enerjinizi Kazanca Çevirin ProjesV’ne büyük ilgi gördü.

Sepaş enerjiTürkiye’de elektrik perakende satış sektöründeki mevcut konumunu liderliğe taşımak ve paydaşlar için sürdürülebilir değerler yaratarak, dünya standartlarında öncü bir şirket olma vizyonuyla hareket eden Sepaş Enerji, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda sektörde adını duyurmuş birçok fuara katılan Sepaş Enerji, Franchising alanında Türkiye’nin ilk ve tek fuarı olan 12. Ba-yim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda da standıyla yer aldı.

Uluslararası markalar da katıldı

Her sektörden birçok ulusal ve uluslararası markaların katıldığı fuarda Sepaş Enerji, sunduğu yenilikçi çözümleri ve ihtiyaca yönelik hazırladığı tarife seçeneklerini müşterilerine anlatma ve girişimcilerle bir araya gelme fırsatı yakaladı. Sepaş Enerji standında, şirketin hizmet ağını ve müşteri portföyünü genişletme amacıyla hayata geçirdiği projelerin yanı sıra, ek gelir elde etmek isteyen birey ve işletmecilere “Enerjinizi Kazanca Çevirin Projesi”de anlatıldı.

Sepaş Enerji’ye büyük ilgi

Girişimcilerin serbest tüketicilerle Sepaş Enerji adına elektrik satış sözleşmesi yaparak prim almaya hak kazanacağı “Enerjinizi Kazanca Çevirin Projesi”ne, katılımcılar büyük ilgi gösterdi. Kendi işini kurmak isteyen yatırımcılar ve markasını büyüterek zincir haline gelmek isteyenler için kılavuz niteliğinde olan fuar, Medyafors Fuarcılık Organizasyonu, UFRAD (Ulusal Franchising Derneği) işbirliği ve Coldvvell Banker Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleşti.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu