Cuma , Haziran 22 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Paşafırını Anadolu ve Avrupa yakasına 2 yeni şube açıyor

Paşafırını Anadolu ve Avrupa yakasına 2 yeni şube açıyorBörek, kurabiye ve pasta gibi unlu mamulleriyle ‘katkısız’ lezzetin adresi Paşafırını, Maslak Orjin İş Merkezi ve Bulvar 216 AVM’de açtığı iki yeni şubesiyle mağaza sayısını 12’ye yükseltti.

Katkısız ve günlük ürünleriyle 2009 yılından bu yana hizmet veren Paşafırını, İstanbul’da 10 olan şube sayısını 12’ye çıkardı. 2015 yılı Ocak ayı içerisinde Maslak’taki Orjin iş Merkezi ve Batı Ataşehir’deki Bulvar 216 AVM’de açtığı şubeleriyle Paşafırını, birbirinden lezzetli ürünlerini sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor.
Paşafırını

11. şubesini Maslak Orjin iş Merke-zi’nde açan Paşafırını, şubede tüm ürünlerinin yanı sıra viyana menşeili yüzde 100 Arabica çekirdeklerden çekilen kahve menüsü ve şirketlerin kurumsal ihtiyaçlarına özel ürünleriyle de hizmet veriyor.

Paşafırını, Bulvar 216 AVM’de açtığı Anadolu yakasındaki ikinci şubesiyle AVM ziyaretçilerinin yanı sıra hem konutlara hem de iş yerlerine hizmet veriyor. Paşafırını 2015 yılı içerinde şubelerini artırarak büyümesini sürdürecek.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Asansörde Küresel Türk Markası

ASANSÖRLER için otomatik kat ve kabin üretimi yapan Giresunlu Prolift firması, artan talebi karşılamak adına …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.