Çarşamba , Aralık 19 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / National Geographic mağazaları Türkiye’ye geliyor

National Geographic mağazaları Türkiye’ye geliyorNational Geographic mağazalarıNational Geographic lisans sahibi Worldwide Retail Store(WRS), Madrid, Londra, Sidney, Dublin ve Panama’da açtığı National Geographic mağazalarından sonra, şimdi de Türkiye’deki ilk mağazasını kısa bir süre sonra açmaya hazırlanıyor.
National Geographic Mağazalarının Türkiye temsilcisi Fatma Şahin, National Geographic Mağazalarının satış konsepti hakkında bilgi sahibi oldukları anda sürecin bir parçası olmayı arzuladıklarını ifade ederken, National Geographic mağazasının konsept olarak Türkiye’deki başarısına olan inançlarının nihai kararlarında belirleyici olduğunu belirtti. Fatma Şahin, sadece keşif ve macera tutkunlarının değil, 7’den 70’e herkesin ilgi odağı olacak National Geographic mağazalarını, başlangıç olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’de açmayı ve mağaza ağını daha sonra ülke genelinde yaygınlaştırmayı hedeflediklerini söyledi.

National Geographic mağazasında, yaz ve kış olmak üzere her sene iki sezon koleksiyonu satışa sunulacak. Ayrıca, farklı ülke ve coğrafyalara seyahat edenlere yönelik olarak, mevcut sezon dışındaki ürünlere de yer verilecek.

  Boyner pangaltı projesi’ndeki pasajda WEPUBLIC’in ikinci şubesini açacak
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Parıltım Yemek Romanya Bükreş’te yemek tesisi kurdu

Yemek sektöründe 35 yılı geride bırakan Parıltım Yemek Yönetim Kurulu Başkanı Necat Aydın, lezzeti yurtdışına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir