Perşembe , Ocak 18 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Markafoni ile proje yapacak

Markafoni ile proje yapacakhikmet eraslanYerli üreticilerle yabancı alıcıları buluşturan moda organizasyonu Dosso Dossi Fashion Show’un 17’ncisi geçtiğimiz günlerde Antalya’da gerçekleşti. Top model Miranda Kerr’in yer aldığı defile ile başlayan organizasyonda Laleli başta olmak üzere Osmanbey, Merter ve Çağlayan’da faaliyet gösteren 150 tekstil firması ile 5 bin alıcı bir araya geldi.
Organizasyonda hem alıcının hem de tekstilcinin haklarını koruyan bir aracı konumunda bulunan Dosso Dossi Fashion Show CEO’su Hikmet Eraslan, işlerin bu sayede daha sorunsuz ve hızlı ilerlediğini belirtiyor. Organizasyonun ardından e-ticaret alanında da bazı gelişmeler yaşadıklarını söyleyen Eraslan, “Adriana Lima, Miranda Kerr gibi top modellerin sergilediği giysiler büyük ilgi görüyor. Kerr’in giydiği bir elbiseye Sibirya’dan bile talep geldi. Bu yıl farklı bir şey daha yaptık ve defile ile aynı anda sunulan kıyafetleri Markafoni’de de satışa sunduk. Anında stoklar tükendi. Markafoni ile ortak başka çalışmalar da yapacağız” diyor.

Mutlaka Okuyun:  Faik Çelik Holding
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu

HAZIR giyim üreticisi Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu. Firma bu kapsamda Survivor yarışmacılarıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir