Pazar , Eylül 16 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Lacoste’un CEO’su en çok hangi AVM’deki mağazasını beğendi?

Lacoste’un CEO’su en çok hangi AVM’deki mağazasını beğendi?Jose Luis DuranGeçtiğimiz hafta Eren Holding önemli bir konuğu ağırladı. Lacoste ve Gant markalarını bünyesinde bulunduran Maus Freres Group’un CEO’su Jose Luis Duran, Eren Holding ile yeni işbirliği fırsatlarını görüşmek ve yeni mağaza lokasyonlarını görmek üzere İstanbul’daydı.
Lacoste dünyasında Türkiye’nin çok önemli ve başarılı bir merkez olduğunu belirten Duran, Türkiye’nin kendileri için en önemli 10 pazardan biri olduğunu ve sıralamada hızla yükseldiğini dile getirdi. Lacoste Türkiye operasyonunun 10 yıl içinde büyük bir değişim geçirdiğini de söyleyen Duran, Lacoste’un Türkiye’de tekstil markası olmaktan çıkıp lifestyle bir markaya dönüştüğünü dile getirdi.

Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eren ise Lacoste’u 14 ülkede sattıklarını, yeni girilecek pazarlar için Jose Luis Duran ile fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi. Bu yıl sonunda Rusya’daki mağaza sayısını 47’ye, Ukrayna’daki mağaza sayısını ise 12’ye çıkaracaklarını belirten Eren, 2013’ü toplamda 118 Lacoste mağazayla kapatacaklarını vurguladı. Jose Luis Duran, Istinye Park mağazasının en beğendiği Lacoste mağazalarından biri olduğunu söylerken, Ahmet Eren’in Duran’a yanıtı ise ‘Henüz Zorlu Çenter mağazasını görmedin” şeklindeydi. Jose Luis Duran’ın İstanbul’da kaldığı kısa süre boyunca duraklarından biri de Zorlu Çenter oldu. Aldığımız bilgiye göre Duran’ın yaptığı gezinin ardından Zorlu Center’ı beğenisinde ilk sıraya aldığı ifade ediliyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

TAV, 3. Havalimanı’na ortak mı oluyor?

Türkiye’nin en büyük projelerinden biri hiç kuşkusuz İstanbul’da yapımı devam eden üçüncü havalimanı. 22 milyar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir