Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Kahve bisiklet ve siz; yeni buluşma noktanız Sedona Concept

Kahve bisiklet ve siz; yeni buluşma noktanız Sedona ConceptKahve bisiklet ve siz; yeni buluşma noktanız Sedona Concept…

Bisiklet ve kahve kültürünün yepyeni bir yorumla bir araya geldiği Sedona Concept, ilk mağazasıyla Yeniköy’de kapılarını açtı.

sedona
10 yıllık geçmişi ile Türkiye’de bisiklet sektörüne ve son tüketiciye daima ilkleri sunan bisiklet markası Sedona, bisiklet mağazası ve kafe konseptini Sedona Concept mağazalarında bir araya getirerek bir ilke daha imza attı, ilk mağazasını Yeniköy’de açan Sedona Concept, bir bisiklet mağazasının sunduğu tüm ürün ve hizmetleri sunarken, konforun ön planda tutulduğu kafe kısmıyla muhteşem kahve çeşitlerini ve lezzetleri sizlerle buluşturuyor.

Modern ve sıcak ambiyansıyla özellikle bisiklet tutkunlarının vazgeçilmez buluşma noktası haline gelecek olan Sedona Concept, bisiklet kullanıcılarına dinlenebilecekleri sıcak bir ortam sunarken, yalnızca kahve içmek için uğrayan misafirlerini de bisiklet dünyasıyla tanıştıracak bir ortam niteliğinde.

Sedona Concept’te bisikletler kadar kahveler de ön plana çıkıyor. Üçüncü dalga kahve akımının en iyi örneklerinin sunulduğu Sedona Concept, dünyanın en seçkin kahve çekirdeklerini yeni nesil demleme yöntemleriyle buluşturarak yepyeni lezzetler sunuyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Asansörde Küresel Türk Markası

ASANSÖRLER için otomatik kat ve kabin üretimi yapan Giresunlu Prolift firması, artan talebi karşılamak adına …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.