Haberler

“İstanbul’un Alışveriş Merkezi Mail of İstanbul” açılıyor

Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcısı Torunlar GYO tarafın-i dan 1.3 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirilen Mail of İstanbul, 23 Mayıs’ta ziyaretçilerini ağırlamaya başlıyor. Mail Of İstanbul, 350 mağazası, Gurme Centerı, özel tasarlanan MOİPark’ı, geleneksel sanatlar sokağı ve gösteri sanatları merkezi ile sektöre farklı bir dinamizm kazandırmaya hazırlanıyor.

Mail of İstanbul

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük karma kullanım projeleri arasında yer alan Mail of İstanbul’da, mart ayında konut ve ofislerde yaşam başladı. Alışveriş merkezinin de açılması ile birlikte konut, ofis ve AVM’de günde 10 bin kişi yaşıyor olacak.


24 milyon ziyaretçi Perakende sektörünün ilklerini aynı çatı altında buluşturan ve yılda 24 milyon ziyaretçinin beklendiği Mail of İstanbul, içerisinde yer alan yerli ve yabancı toplam 350 mağaza ile dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına ev sahipliği yapıyor. Mail of İstanbul’da ayrıca Karadeniz, Anadolu, Antep ve Ege mutfağının lezzetlerini aynı çatı altında sunacak olan “GustoMOİ” isimli birde gurme çenter yer ve Türkiye’nin temalı ilk kapalı eğlence parkı MOİPARK’a ev sahipliği yapacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu