Cuma , Haziran 22 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Google’nin Minik USB Cihazı Chromecast

Google’nin Minik USB Cihazı ChromecastTEKNOLOJİ DEVLERİNİN TELEVİZYON DÜNYASINDAKİ REKABETİ HIZLA DEVAM EDİYOR. BU ALANDA ARAMA MOTORU DEVİ GOOGLE DA ÖNEMLİ BİR ADIM ATTI. GOOGLE’İN MİNİK USB CİHAZI CHROMECAST İNTERNET TV SEKTÖRÜNE FARKLI BİR HAVA GETİRECEK

google usb
İnternet TV sektöründe yeni modeller halen tartışılırken Google bu alanda önemli bir hamle yaptı. Yeni USB cihazı Chromecast TV’nin USB girişine takılarak internetin büyük içeriğini TV’ye taşımayı hedefliyor. Daha önce iki kez İnternet TV girişimlerinde başarısız olan Google bu kez bu pratik cihazla ilgi çekici içerikleri buluşturmayı hedefliyor.

Dizileriyle ünlü yapım şirketi HBO ile anlaşan Google bu cihazla bağlantılı HBO Go uygulamasıyla Game of Thrones gibi dizileri izlemeyi pratik bir hale getirmeyi planlıyor. Google daha önceki İnternet TV uygulamasında içerik üreticilerinden büyük tepki almış ve dijital platformları da karşısına almıştı. Bu tekil ve pratik uygulamayla Google’in İnternet TV pazarında ufak ve ürkütmeyen bir adım attığı söylenebilir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Asansörde Küresel Türk Markası

ASANSÖRLER için otomatik kat ve kabin üretimi yapan Giresunlu Prolift firması, artan talebi karşılamak adına …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.