Kapat !
Cuma , Ocak 19 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Giant ilk mağazasını açıyor

Giant ilk mağazasını açıyorBisiklet kullanımı gençler arasında giderek popülerleşirken, özellikle premium markaların payı hızla artıyor. İşte bu trend dünyaca ünlü bisiklet markası Amerikalı Giant’ı da Türkiye pazarına soktu. 1972 yılında bisiklet sektörüne giriş yapan, bisiklet teknolojisinde lider üreticilerden biri olan Giant, İstanbul’daki ilk mağazasını şubat sonunda açacak. Bu yıl 3 bin adet bisiklet satmayı hedefleyen Giant’ın İstanbul’da açacağı ilk mağaza 200 bin dolara mal olacak. Göztepe Kadıköy’de açılacak üç katlı mağazanın bir katı sadece kadınlar için tasarlanan Liv/giant kategorisine ayrılacak.
bisiklet

Navid Nikbakht ve Sashah Anton Khan tarafından Türkiye’ye getirilen Giant için Nikbakht, “Mağazamız, kadın, erkek ve çocuk bisiklet meraklılarına alışık olmadıkları bir ortam sağlayacak” yorumunda bulunuyor. İstanbul mağazalarının açılışının ardından önümüzdeki iki sene içinde Ankara ve İzmir’de de birer mağaza açılması planlanıyor.

Mutlaka Okuyun:  Markafoni ile proje yapacak
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu

HAZIR giyim üreticisi Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu. Firma bu kapsamda Survivor yarışmacılarıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir