Çarşamba , Aralık 19 2018
Anasayfa / Haberler / Finansbank 120 ay vadeli franchise kredisi veriyor…

Finansbank 120 ay vadeli franchise kredisi veriyor…Finansbank, ‘franchise’ sahibi olmak isteyen girişimcilere özel fırsatlar sunuyor. KOBİ ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Metin Karabiber, “Yıllık resmi cirosu 2 milyon TL’yi geçmeyen KOBİ’lere sunduğumuz ‘franchise’ paketimiz, KOBİ’lerin işe giriş bedelini ya da sermaye ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine imkân sağlıyor.

Bu paket kapsamında 120 aya varan vadelerde uygun faiz oranları ile taksitli ticari kredi imkanı, avantajlı POS Fırsat Paketi, maaş ödemesi gibi konularda ayrıcalıklar sağlıyoruz” dedi.
franchise kredisi

Kadın girişimcileri de unutmadıklarını söyleyen Karabiber, şöyle devam etti: “Bir süre önce imza attığımız anlaşma ile kadın girişimcileri desteklemek amacıyla Avrupa İmar ve Kalkınma Bankasından 50 milyon avro kredi sağladık.

Bu kaynağı Türkiye’de kadınlar tarafından yönetilen küçük ve orta ölçekli işletmelere kredi sağlamak üzere kullanacağız. 2015’te en önemli odak konularından bir tanesi de, İstanbul’daki kentsel dönüşüm projelerinde hem firma hem de şahısların nakit ihtiyaçlarını karşılamak olacak”dedi.

  Enerjiye ilişkin inovatif çözümler, yeşil bir dünya hayalini besliyor
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

E-oyuncunun finansman arama süreci

Yüzbinlerce oyuncu farklılaşmaya çalışıyor. Bunun nedeni birilerinin dikkatini çekme arzusu. O “birileri” tabiî ki sponsorlar. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir