Cuma , Mayıs 25 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Dilim Börek Geleneksel Lezzetler Üretiyor

Dilim Börek Geleneksel Lezzetler ÜretiyorGelenekten gelen lezzetlerle geleceğin ürünleri yaratılıyor

2003 yılında kurulan Dilim Börek, tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak geleneksel lezzetlerdeki börek ve baklava ürünlerini, tepsi bazlı doğru fiyatlama ve kurye teslimatı ile bir, üretim merkezinden tüm İstanbul’ a hizmet veren bir marka olmuştur.

Kısa bir süre içinde İstanbul’un bütün il çelerinde var olan Dilim Börek, eski İstanbul börekçilik geleneğini, modern mekânlara taşıyarak, geleneksel ve özlemli lezzetleri yapmayı hedeflemektedir.

Dilim Börek
Geleneksel lezzetleri koruyup geleceğin ürünlerini yaratmak ve bunları geniş kitlelere hijyen ve hizmet kalitesiyle ulaştırmak mantığını üstlenmiş olan Dilim Börek; yeni mimari konseptle, kafe tarzı geniş ve ferah mekânlar ve ana arter caddelerde köşe dükkânlara franchise vererek paket servis ağırlıklı çalışmayı ve bu şekilde planlı büyümeyi hedeflemektedir.

İstanbul’da toplam olarak 15 adet franchise dükkana sahip Dilim Börek, personeli için başlattığı kalite güvence konusundaki eğitim programlarına tedarikçilerini ve müşterilerini de ekleyerek, değişim ve gelişimi hep beraber, sektörüyle bir bütün olarak gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Popüler Olan Katlanabilir Bisiklet Üreticileri ve Satıcıları

Bisiklet dünyasının son dönemlerdeki en popüler modeli katlanılabilirler oldu. Kullanımı, taşıması ve muhafaza etmesi kolay. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir