Çarşamba , Aralık 19 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu

Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru olduHAZIR giyim üreticisi Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu. Firma bu kapsamda Survivor yarışmacılarıyla birlikte programın tüm ekibini giydirecek. Cazador Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Görür, yarışmacılara özel kıyafetler hazırladıklarını belirterek, “Dünyaca ünlü bir proje olan Survivor ile tekstil konusunda derin tecrübelere sahip şirketimizin işbirlikteliği bizler için gurur verici” dedi.
Yılda yaklaşık 2 milyon adet erkek ve kadın dış giyim ürünü satışı yaptıklarını belirten Görür, Survivor yarışmacıları için hazırlayacakları koleksiyondan ise yaz ve kış sezonunda toplam 400 bin adet satış yapmayı planladıklarını söyledi. 2006 yılında piyasaya çıkan Cazador markasının halen 10 adetfranchising mağazası bulunuyor. Bunun yanı sıra Türkiye genelinde yaklaşık 400 adet bayilerinin olduğunu belirten Görür, her yıl yüzde 25-30 arasında büyüdüklerini dile getirdi. 2017 yılını 75 milyon TL ciro ile kapattıklarını, 2018 yılında ise 100 milyon TL ciro hedeflediklerini söyleyen Görür şöyle devam etti:

“Çeşitli departman store’larda da ürünlerimiz satılıyor. Kendi markamızla İsviçre, Özbekistan, Rusya, Azerbaycan, Sırbistan’ın da aralarında bulunduğu 12 ülkeye ihracat yapıyoruz. Özellikle Yunanistan’da hızla büyümeyi düşünüyoruz.”

  Sönmez Holding’in ikinci çimento fabrikası yolda
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Parıltım Yemek Romanya Bükreş’te yemek tesisi kurdu

Yemek sektöründe 35 yılı geride bırakan Parıltım Yemek Yönetim Kurulu Başkanı Necat Aydın, lezzeti yurtdışına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir