Şirket Haberleri

Bizim için ortaklık, kalite demektir

39 yıl önce İzmir Çankaya Halit Ziya Bulvarfnda kurulan ve şu an 3. kuşak temsilcisi Kaan Rahmanoğlu tarafından işletilen Dönerci Orhan, bayileşme kararı aldı. İzmir’de Çankaya, Alsancak ve Bay-raklı’da şubeleri bulunan Dönerci Orhan, İzmir’de 7’den 70’e herkes tarafından biliniyor. Bayileşme kararıyla birlikte, Dönerci Orhan lezzetini, artık tüm Türkiye’de dönerseverlerin beğenisine sunacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Kaan Rahmanoğlu, bayileşmede öncelikli hedeflerinin Ege Bölgesi olduğunu söyledi.

kaan rahmanoglu

Dönerci Orhan kalitesini, doğru iş ortaklarıyla birlikte büyüteceklerini ve her iki tarafın da fayda sağlayacağını belirten Rahmanoğlu, “Bizim için ortaklık, kalite demektir” dedi.


Rahmanoğlu, “Dönerci Orhan markasını doğru bağlantılarla daha yükseklere taşıyacağız, ilk etapta Ege’de bayileşme sürecini hızlandıracak, sonrasında da büyükşehirler başta olmak üzere tüm Türkiye’yi Dönerci Orhan lezzetiyle buluşturacağız. Ulusal bayileşme süreci tamamlandıktan sonra ise hedefimiz Avrupa”diye konuştu. Yur-tiçinde 50 şube açmayı plandıklarını ifade eden Kaan Rahmanoğlu, bayilik sistemi hakkında detaylı bilgiler verdi. Rahmanoğlu, “Bayilik konusunda bizim için lokasyon çok önemli. Bu konuda bazı kriterlerimiz var. Cadde üstü dükkanları ve işlek semtleri tercih ediyoruz.

70 ile 100 m2 arası dükkanlar, Dönerci Orhan’ın servis kalitesi açısından uygun yerler olacaktır” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu