Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bereket Döner’den çok seçenekli franchise imkanı

Bereket Döner’den çok seçenekli franchise imkanı1988 yılında İstanbul Beyoğlu’nda, küçük bir döner işletmesi olarak kumlan ve kısa zamanda restoran sayısını artıran Bereket Döner, üretimini İstanbul Hadımköy’de gerçekleştiriyor. Firmanın ürün gamında et ve tavuk döner, çorba, salata ve tatlı çeşitleri mevcut. Beş farklı konseptte bayilik sistemi bulunan firma “Kazandır-kazan” mottosuyla girişimleri franehising ağına davet ediyor.

Döner’de dünyanın en çok bilinen Türk markası haline gelen Bereket Döner, yatırımcılar için franchise seçeneklerine yenilerini ekledi. Genç yatırımcılar için yeni iş imkanları geliştiren Bereket Döner, 5 ayrı franchise modeliyle bütçesi küçük, hedefi büyük yeni nesil girişimcilerin önünü açıyor.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Her keseye uygun franchise imkanı

Bereket Döner CEO’su Muhammet Nezif Emek, kurumsal yatırımlara 2018 yılı boyunca büyük önem verdiklerini belirterek “genç yatırımcıları yıllardır ihmal eden büyük kuruluşlar arasında anılmak istemiyoruz.

Yatırımcı ruhu canlı tutan gençlerin önünü açmak için, franchise bedeli almadan /bütçesi küçük, vizyonu, ufku büyük yeni nesil müteşebbislere anahtar teslim iş imkanı sağlıyoruz, geliştirdiğimiz yeni franchise modelleri ile binlerce yatırımcıya cazip iş imkanları kurmayı hedefliyoruz” dedi.

www.bereketdoner.com.tr

  Döner Markalarının Bayiliğini Alarak Döner Restoranı Açmak
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir