Bayilik Veren Firmalar

B-fit Spor Merkezi Bayiliği

B-fit: Spor Tutkusunu İşe Dönüştürme Fırsatı!

Spor ve sağlıklı yaşam konusunda bilinçlenen bireylerin sayısı her geçen gün artarken, bireylerin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde cevap veren spor salonları da yükselişini sürdürüyor. Bu trende ayak uydurmak ve kendi işinizi kurarak bu sektörde yer edinmek istiyorsanız, b-fit’in sunduğu fırsatları yakından incelemeye değer.

B-fit: Kaliteli Hizmet ve İş Olanaklarıyla Öne Çıkıyor

2006 yılında altı ortak tarafından kurulan b-fit, şu anda yedi ortak ile sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren b-fit spor salonları, kaliteli eğitmen kadrosu ve modern tesisleriyle dikkat çekiyor. Peki, siz de b-fit ailesine katılmaya ne dersiniz?

B-fit
B-fit Spor Merkezi Bayiliği

Maliyet ve Franchising Fırsatı:

B-fit merkezi açmanın maliyeti, franchise bedeli dâhil ortalama 500 bin lira ile 1 milyon lira arasında değişmektedir. Bu bedele dahil olarak, yer bulma, tabela tasarımı, cephe giydirme, iç dekorasyon, satış ve pazarlama desteği, oryantasyon gibi bir dizi hizmet sunulmaktadır. Girişimcilerden b-fit’in franchising bedeli olarak 349 bin lira +KDV talep edilmektedir.

Salon Şartları ve Lokasyon:

En az 120 metrekarelik bir alan üzerine kurulması gereken bir b-fit merkezi için, bu alanın 40 metrekarelik kısmının spor bölümü için ayrılması gerekmektedir. Ayrıca, bir soyunma odası, iki duş ve bir tuvalet bulunmalıdır. İşletme sahiplerinden istenilen diğer bir kriter ise, ufak bir kafe bölümüne yer verilmesi ve tercihen hane sayısının yüksek olduğu bir lokasyonda yer almasıdır.

B-fit, spor ve sağlıklı yaşam konusundaki uzmanlığı ve başarılı iş modeliyle girişimcilere kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Daha fazla bilgi ve başvuru için b-fit resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın, sağlıklı bir gelecek inşa etmek sadece bir adım ötenizde!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu