Bayilik Veren Firmalar

Bereket Döner’den çok seçenekli franchise imkanı

Bereket Döner Bayilik Şartları

1988 yılında İstanbul Beyoğlu’nda, küçük bir döner işletmesi olarak kumlan ve kısa zamanda restoran sayısını artıran Bereket Döner, üretimini İstanbul Hadımköy’de gerçekleştiriyor. Firmanın ürün gamında et ve tavuk döner, çorba, salata ve tatlı çeşitleri mevcut. Beş farklı konseptte bayilik sistemi bulunan firma “Kazandır-kazan” mottosuyla girişimleri franehising ağına davet ediyor.

Döner’de dünyanın en çok bilinen Türk markası haline gelen Bereket Döner, yatırımcılar için franchise seçeneklerine yenilerini ekledi. Genç yatırımcılar için yeni iş imkanları geliştiren Bereket Döner, 5 ayrı franchise modeliyle bütçesi küçük, hedefi büyük yeni nesil girişimcilerin önünü açıyor.

Her keseye uygun franchise imkanı

Bereket Döner CEO’su Muhammet Nezif Emek, kurumsal yatırımlara 2018 yılı boyunca büyük önem verdiklerini belirterek “genç yatırımcıları yıllardır ihmal eden büyük kuruluşlar arasında anılmak istemiyoruz.

Yatırımcı ruhu canlı tutan gençlerin önünü açmak için, franchise bedeli almadan /bütçesi küçük, vizyonu, ufku büyük yeni nesil müteşebbislere anahtar teslim iş imkanı sağlıyoruz, geliştirdiğimiz yeni franchise modelleri ile binlerce yatırımcıya cazip iş imkanları kurmayı hedefliyoruz” dedi.

Muhammet Nezif EMEK / Bereket Döner CEO’su
“Yılda 12 bin tondan fazla döner satıyoruz”

Türkiye genelinde 125 şubemiz bulunuyor. Yurtdışında ise Suudi Arabistan’ın Taif kentinden bir şubemiz var. Beş ayrı konseptimiz bulunuyor.

Bunlar, Bereket Döner Durak, Bereket Döner Paket Servis, Bereket Döner Express, Bereket Döner Restoran, Bereket Döner Since 1988.

Yatırımcıların bütçe ve iş yönetim modellerine göre pek çok alternatif sunuyoruz. Suudi Arabistan’da kısa bir süre içinde iki yeni restoran açmayı planlıyoruz. Umman için de sözleşmemizi imzaladık. Ülkenin başkenti Maskat’ta ilk Bereket Döner restoranının duyurusunu yapacağız. Bunu yine yakın zamanda Irak’la imzaladığımız master franchise sözleşmesi ve Bağdat restoranı izliyor olacak. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ve Kanada için yaptığımız görüşmelerde de son aşamadayız.

2019 sonunda yurtdışında 10, yurtiçinde 30 yeni restoranımızla hizmet vermeyi planlıyoruz. 2019’da yatırım yapacak girişimcilere, şubeyi minimum bir yıl işletmiş olmak şartı ile devretmek isterse, yatırım maliyetinin (franchise bedeli ve mimari bedel hariç) yüzde 50’sini yüklenerek devir alıyoruz.

Ayrıca yatırımcılardan royalty bedeli almıyoruz. Yılda 12 bin tondan fazla ürün satışı yapıyoruz. 2019’da restoranlarımızda 300 milyon TL ciro hedefliyoruz.

Bereket Döner Durak: Altı metrekare alana sahip olan bir konsept. Özellikle üniversiteler, konser alanları ve benzin istasyonları için tercih ediliyor. Yatırımcılardan franchising bedeli alınmıyor.

Bereket Döner Paket Servis: Yalnızca paket servisi için kuruluyor. Ana cadde dışı bölgeler için tercih ediliyor. İsim hakkı bedeli 20 bin TL+KDV.

Bereket Döner Express: Cadde ağırlıklı ve küçük alanlarda hızlı servis için tasarlanmış. 25 ile 40 metrekare alan yeterli. Franchising isim hakkı bedeli 60 bin TL+KDV.

Bereket Döner Restoran: AVM ağırlıklı ve standart döner restoranı büyüklüğünde olan en yaygın konsept. 80 ile 120 metrekare arasında olması yeterli. Yatırım bedeli 100 bin TL+KDV.

Bereket Döner Since 1988: Alakart servis yapan, içerisinde birden çok sayıda büyük dönerin pişirildiği, steak house ürünlerinin yer aldığı bir konsept. Minimum 300 metrekare alan gerekiyor. Konseptin giriş bedeli 200 bin TL+KDV.

www.bereketdoner.com.tr

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu