Çarşamba , Ocak 17 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Bereket Döner Bereketli Buluşmalar Toplantısı

Bereket Döner Bereketli Buluşmalar Toplantısı4,’sü gerçekleşen “Bereketli Buluşmalar” toplantısında bayilere yeni hedefler anlattı.

İstanbul Beyoğlu’nda başladığı lezzet macerasında fabrikasyon döner üretimine geçen ilk marka olan Bereket Döner, bugün 100’e yakın restoranıyla hizmet veriyor ve bayi kanalıyla lezzetlerini 68 ilde 72 milyon nüfusa ulaştırıyor. Bereket Döner Genel Müdürü Nezif Emek, 28 yıldır lider olmaktan gurur duyduklarını belirtti.

bereket doner bayilik
Rekabet koşullarını belirleyen firmalardan biri olduklarını belirten Nezif Emek konuşmasına; mini restoran Bereket Durağı konseptlerinden, üretim ve ihracat politikalarından bahsederek devam etti. 4 fabrika satış mağazası ve 31 yeni restoran açtıklarını belirten Emek; “2016 yılında restoran sayımızı 150’ye, günlük üretimimizi 50 tona çıkartacağız. 2019 yılı sonuna kadar da 300 restoran ve 100 ton üretim hedeflerimiz var” dedi.

Mutlaka Okuyun:  Römorkör üretiminde dünyada zirveye oynuyor
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu

HAZIR giyim üreticisi Cazador, Survivor All-Star yarışmasının kıyafet sponsoru oldu. Firma bu kapsamda Survivor yarışmacılarıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir