Şirket Haberleri

Avansas.com, şirketlerin ofis ürünlerini tedarik ediyor

2009 yılında yüzde 100 Türk sermayesiyle kurulan Avansas.com, şirketlerin ihtiyaç duyacağı ofis ürünlerini tek bir adresten tedarik ediyor. Ofis malzemeleri üreten çok sayıda markayı bünyesinde bulunduran Avansas.com, ürün çeşitliliği bakımından zengin bir porföye sahip.

Avansas

Site ofis kırtasiye malzemeleri, kâğıt ürünleri, kartuş ve toner, temizlik, gıda ve mutfak, ofis cihazlan, teknoloji aksesuarları, mobilya ve dekorasyondan oluşan sekiz ana kategoride binlerce ürünü tüketicilerin beğenisine sunuyor. Günlük 25 bin ziyaretçi sayısına sahip olan sitede sayfa görüntüleme sayısı 3 milyon. 95 kişilik büyük bir ekipte çalışan Avansas.com 17 bin müşteriye hizmet veriyor. Türkiye’nin her yerinden şirketler, Avansas.com üzerinden ihtiyaç duydukları ofis malzemelerini online siparişle iletebiliyor.


Avansas.com Genel Müdürü Rainer Thews, “Gün içinde saat 09.00-17.00 arasında verilen siparişleri İstanbul’da bulunan müşterilerimize ücretsiz olarak ertesi iş günü kendi araçlarımızla teslim ediyoruz. İstanbul dışındaki müşterilerimize ise 48 saat içerisinde anlaşmalı kargo firması ile ürün gönderimleri yapıyoruz” diyor. Yıllık cirosu 20 milyon TL olan sitenin gelecek hedefleri de büyük. Rainer Thews gelecekteki büyüme hedefleriyle ilgili olarak şunlan söylüyor: “Şirketimizin 2015 pazar payı hedefi yüzde 10, satış hedefi ise 400 milyon TL üzerinde. Avansas.com’un uzun vadede pazar payını yüzde 35’e, cirosunu 1 milyar TL’ye yükseltmeyi hedefliyoruz.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu