Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Tesbihane Girişimcilere Bayilik Veriyor

Tesbihane Girişimcilere Bayilik Veriyorİstanbul’da bulunan markanın hedefi öncelikle tüm Türkiye’de mağazalaşmak, sonrasında da dünyaya açılmak.

tesbihaneTesbihane, orijinal tesbihler, gümüş bay & bayan aksesuarları, bini aşkın çeşitliliği ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunuyor. 2010 yılında sektöre adım atan markanın kurucu ortaklarından Veysel Çimenci, bugün gelinen noktada tarih ve kültürümüzle bütünleşen ürünleri 2015 yılında tüm Türkiye ve dünyaya ulaştırmanın en büyük hedefleri olduğunu dile getirirken, Tesbihane franchise için aldıkları çok ciddi taleplerin olduğunu sözlerine ekledi.
Özellikle otantik ürün grubu Ortadoğulu girişimciler tarafından beğeni toplayan Tesbihane’nin ilk yurt dışı hedefi bu bölge olacak.

Marka, bilinirliği arttırmak ve herkesin her şehirden rahatlıkla ulaşabileceği merkezler oluşturmak amacıyla önümüzdeki 5 sene içerisinde, belirlenmiş olan 33;ilde AVM’ler içerisinde standlar açmayı hedeflemektir. Tesbihane’nin, Türkiye çapında 81 ilde, internet üzerinden satış yaptığı müşterisi bulunuyor. Internet üzerinden yaptığı reklamlar ile haftalık 10.000.000 kişiye kadar ulaşan Tesbihane’ nin ürünleri bütün Türkiye’de ilgi görmekte ve gümüş mağazalarında perakende olarak satılmaktadır. Tesbihane bayiliğini vereceği girişimcilere internet üzerinden yaptığı reklamlarla müşteri kitlesini yönlendirecek.

Tel : 0212 888 11 33

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.