Bayilik Veren Firmalar

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Koşulları

“Gıda güvenliği denince akan sular durur”

Gıda sektörü insan sağlığına bire bir etki etmesi nedeniyle oldukça riskli bir sektördür. Endüstriyel üretimde risk faktörleri artar. Kullanacağınız teknik ekipmandan hammaddelere, paketlemeden nakliyeye kadar büyük bir titizlik gerektirir. Biz Tatlıses Çiğ Köfte olarak üretimimizin tüm aşamalarında bu anlayışla hareket ediyoruz. Ürünlerimiz tarladan gelecek ham maddeden, son tüketiciye ulaşıncaya kadar geniş bir denetim mekanizmasından geçiyor. Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Tatlıses’in halka mal olmuş bir isim olması da daha fazla titizlikle çalışmamızı gerektiriyor. İbrahim Bey gıda konusunda çok hassas… Kendi sofrasında yemeyeceği hiçbir şeyi üretmiyoruz. Bizim için halk sağlığı, gıda güvenliği deyince akan sular durur. Geleneksel lezzetlerimizi tüm dünyaya tanıttığımızın bilinciyle de üretim yapmak bizim kalite çıtamızı günden güne yükselten bir olgu. Tüm bunların bilinciyle çalışan bir ekip olunca başarıda beraberinde geliyor.

tatlises cigkofte

Hedefleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Biz Tatlıses Gıda olarak çiğ köfte ve lahmacun franchise-ları veriyoruz. Ülkemiz için çiğ köftede 216, lahmacunda 5 franchiseımız ile hizmet veriyoruz. Türkiye pazarı için çiğköfte franchise’ı olarak maximum 260, lahmacun franchise’ı olarak 40 şube kotamız var. Kota belirlememizin en büyük nedeni şubelerimizin kendileriyle rekabet etmelerini, ticari kaygılar yaşamalarını önlemek. Yurtdışında ise 10 Almanya, 10 Hollanda olmak üzere toplanda 20 franchise anlaşması yaptık. Yurtdışı taleplerimiz çok yüksek özellikle Almanya ve Hollanda’dan sonra gireceğimiz ülkelerin başında Fransa,Avustralya ve yavru vatan Kıbrıs var. Yurtdışı yatırımlarımız artarak devam edecek. Avrupa Tatlıses Çiğ Köfteyi çok sevdi, bizde hizmetimizi farklı ülkelere taşımaya devam edeceğiz.

Franchise bedelleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Tatlıses Çiğköfte için 5000 + KDV isim hak bedeli talep ediyoruz, minimumda 30 metrekare araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlardaki dükkânlar ile başvuru yapılabiliyor. Tatlıses Lahmacun restoranları için 50.000 + KDV isim hak bedeli istiyoruz. Minimumda 150 metrekarelik dükkân talebimiz oluyor, lahmacun franc-hiselarında da araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu lo-kasyonlarda yer alınması öncelikli şartımız.

Yurtdışı hedefleriniz nelerdir?

Yurt dışı için Hollanda ve Almanya’ya master franchise-larımızı verdik. Almanya’da 10, Hollanda’da 10 tane olmak üzere toplam 20franchise’ımız mevcut.Fransa’dan çok ta lep aldık bu nedenle pazara gireceğimiz 3. ülke Fransa olacak. Arap ülkeleride başta Tatlıses markasına sonrasında ürüne yoğun talep gösteriyor ancak planlamamızda bu ülkelere girişi 2015 ‘in 2. yarısı olarak belirledik.Tatlıses ailesine katılmak isteyen bir girişimci ne tür aşamalardan geçiyor? Başvuruda bulunan tüm girişimcileri merkez binamızda misafir edip görüşüyoruz. Bu görüşme aslında bir çeşit mülakat oluyor, karşı tarafı tanımaya çalışıyoruz. Ani bir kararla yatırım mı yapmak istiyor? Kendi işi olarak mı görüyor? Yatırımı ile birebir ilgilenecek mi? Markayı ne kadar tanıyor? yatırımlarını sürdürmeye istekli mi? gibi sorulara cevap arıyoruz. Yatırımcı bizim için uygun ise dükkan bulunması ya da mevcut dükkanı varsa bunun üzerinden çalışmalarımız başlıyor,dükkan bulunduktan ve onaylandıktan sonra sözleşmemizi imzalayarak iş ortaklığımız ve eğitim sürecimiz başlıyor ve bu ortaklık süresince de satış, pazarlama, sunum, servis, kalite vb. konularda eğitimlerimiz devam ediyor.Bir Yorum

  1. Ben sene 1990 dan beri gida üzerinde market isletmekteyim. Tatlisesin lahmacun ve cig köfte francais bölümlerini basta almanya olmak üzere gerekirse diger benelux ülkelerinde de takipcisi olmak istiyorum.
    Ben 1977 senesinden beri almanya da yasamaktayim.
    Sayin Ibrahim abimin Franchise sistemini burada canla basla yürütmek istiyorum, bilgilerinize arz eder hürmetlerimi sunarim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu